Outdoor Türkiye / Türkiye'nin Outdoor Sayfası

Outdoor Türkiye. Doğa Yürüyüşleri, Hiking, Trekking, Kampçılık, Dağcılık, Ekstrem Sporlar, Doğa Sporları, Macera Turizmi, Doğa Turizmi, Doğa Koruma, Ekoloji, Outdoor Ekipmanları, Outdoor Aplikasyonları, Outdoor Giyim, Outdoor Toplulukları ile ilgili bilgiler. Outdoor terimi ile ilgili bütün branşlar hakkında yazılar.

07 Antalya

Bu sahil beldesi Akdeniz kıyısında yer alır ve bir havalimanı vardır. İstanbul'dan sonra ülkenin en popüler ikinci turizm merkezidir.

Buradaki mülk talebi her zaman güçlü, ancak fiyatlar şaşırtıcı derecede uygun. Şehir merkezinde, tüm tipik kentsel altyapıyı keşfedeceksiniz. Küçük sahil beldelerinde, çeşitli Batı ülkelerinden çok sayıda göçmen topluluğu var.

Alanya, sezonluk kiralık daire ve ev satın alan yatırımcılar arasında oldukça popülerdir. Golfü seviyorsanız, Belek'te bir ev satın almayı düşünün, çünkü bu sporu Türkiye'de yapmak için en iyi yer burasıdır.

Tarihi gezmeyi tercih ediyorsanız, Side'yi tercih edin. Konyaaltı mahallesi ve Lara plajı da yabancılar arasında artan popülariteye sahip.
%d blogcu bunu beğendi: