Outdoor Buzdolabı Sırt Çantaları

Outdoor Türkiye:

Kampçılık ile ilgili serimize devam ediyoruz. Birinci yazımızda kampçılık nedir sorusunun cevabını aradık, ikinci yazımızda temel kampçılık ekipmanlarını tanıttık, üçüncü yazımızda ise kamp türleri nedir sorusuna cevap verdik. Kamp nasıl yapılır, kampçılık nedir, kamp ekipmanları nelerdir, temel outdoor ve dağcılık eğitimi yazılarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Sırt Çantası Soğutucu İncelemeleri

En İyi Buzdolabı Sırt Çantası incelemelerini mi arıyorsunuz? Bir outdoor sırt çantası soğutucunun geleneksel yaklaşımını bir kenara atmak isteyen ve onu daha “havalı” bir şekilde taşımak isteyen (kelime oyunu olmayan) bu Yenilikçiler için, sizin için bir şeyler hazırladık.

Buzdolabı Çantası İncelemeleri

Bu, bizi bu sırt çantası soğutucu incelemeleri gönderisinin sonuna getiriyor. Diğer harika yumuşak kenarlı veya sert kenarlı soğutucular arıyorsanız, en iyi ürünlerden bazılarını sıraladığımız için web sitemizdeki diğer sayfaları ziyaret ettiğinizden emin olun. Mini buzdolabı hakkında aradığınız özellikler.

En İyi Sırt Çantası Soğutucularında Hangi Özellikler Aranmalı

Artık her bir farklı soğutucu türünü bildiğimize göre, bir soğutucu satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini gözden geçirmemiz gerekiyor. Sizin için en iyi soğutucu ister küçük ve çok yönlü, ister yarı zamanlı ikramlar için yeterli alana sahip daha büyük bir şey olsun, soğutucu satın almanın temel kriteri evrenseldir. Sonuçta, kap nasıl görünürse görünsün soğutucunun işlevi aynı kalır! Piknik sırt çantalarını alırken dikkat etmeli, iyi araştırmalısınız.

Buzdolabı Sırt Çanta

Hangisinin sizin için şimdiye kadarki en iyi soğutucunun olacağını bilmek için sızdırmaz, temizlemesi kolay, sıcaklığı iyi muhafaza etmesi, büyük depolama kapasitesine sahip olması ve taşınması kolay olması gerekir. Bu temel kriterler karşılanmazsa, performansından daha iyi görünen fantastik, göz alıcı bir soğutucu elde edebilirsiniz. İşte soğutucu sırt çantalarında aramanız gereken özellikler:

Sızdırmazlık

Kabul edelim, muhtemelen soğutucunuzda çok fazla buz olacak. En azından, uygun bir mavi buz paketi veya donmuş su şişeleri ile her şeyi soğuk tutacaksınız. Her iki durumda da, isteyeceğiniz son şey, buzun soğutucunuzdan sızması ve ihtiyacınız olandan daha büyük bir karmaşa yaratmasıdır. İyi bir soğutucu tüm bu nemi hapseder, böylece yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutar – ve soğutucunuzun dışını kuru tutar! Bunlar özellikle spor ve yumuşak soğutucular için önemlidir, burada sızıntılar muhtemelen giysilerinize ve hatta değerli eşyalarınıza gidebilir!

Sıcaklığı Korumak

Bir başka bariz olanı, ancak bunu biraz araştırma yapmadan izlemek zor. Hafta sonu size yetecek bir soğutucu satın alıyorsanız ve buz bir gün içinde eriyip ısınırsa, yanlış soğutucuyu satın aldığınızı bilirsiniz. Bazıları daha uzun soğuma sürelerinin reklamını yapacak, ancak biraz daha fazla araştırma yaparak, biraz süslediklerini göreceksiniz. Bir kez daha, iyi bir soğutucu bulmak ve fiyatı için iyi bir tane satın almak önemli olan bir şeydir, bu nedenle ihtiyacınız olduğu sürece soğuk kalmasını sağlamak da aynı derecede önemlidir.

Aksesuarlar

Görünüşte bir diğeri, ama yine de eşit derecede önemli. Temizlemesi kolay bir soğutucu, yatırım yapmak isteyeceğiniz bir soğutucudur. Şüphesiz, nihai soğutucu kendi kendini temizleyecektir, ancak ne yazık ki bu henüz icat edilmemiştir. O zamana kadar, sizinle eve dönme eğiliminde olan ekstra kir ve kum parçaları için temizlemesi kolay bir iç mekana sahip bir soğutucu seçin. Bazıları çıkarılabilir bir astarla gelir, ancak diğerleri endişelenmeden temizlemeniz için yapılır. En iyi soğutucuların tümü kolay temizlenir ve satın aldığınız için pişmanlık duymanıza neden olmaz.

soğutucu sırt Çantası

Depolama kapasitesi

İster teneke kutu ister litre olarak olsun, soğutucunuzun depolama kapasitesi, ihtiyaçlarınıza uygun olmasını sağlamanız gereken bir şeydir. Tek başına yürüyüşten on kişilik bir müzik festivaline kadar, tüm temel malzemeleri tutacak soğutucunuza ihtiyacınız var. Bir soğutucunun kapasite boyutu tamamen kişisel tercih olsa da, bu miktarı tutma ve rahat bir şekilde tutma yeteneği önemlidir. Yan ceplerden sağlam bir üst kapağa kadar ek saklama gereksinimleri ile ihtiyacınız olan en büyük soğutucuya sahip olmanızı sağlamak, dikkate alınması gereken gerçekten önemli bir faktördür. Ayrıca, tek bir amaç için bir soğutucu satın almadığınızdan da emin olmak istersiniz. Bir gün yürüyüşe çıkacağınızı, ancak önümüzdeki hafta bir spor etkinliğine gideceğinizi biliyorsanız, biraz daha büyük olanı tercih edin, böylece soğutucunuzdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz!

Taşıma Kolaylığı

İdeal soğutucunun ihtiyaç duyduğu bir diğer önemli faktör de nakliye. Son hedefinize ulaşmadan önce soğutucuyu yirmi dakika boyunca taşıyacağınızı biliyorsanız, sırtınızda ve omuzlarınızda zorlanmaya neden olmadan mesafeye (ve önüne çıkan herhangi bir koşula) dayanabilecek bir tane isteyeceksiniz. . İster tekerlekli, kayışlı veya tutamaklı olsun, sizin için doğru ve rahat olanı satın aldığınızdan emin olmalısınız. Soğutucunun kayışları varsa, omuzlarınıza iyice oturması gerekir. Tekerlekler için dayanıklı olup olmadıklarını ve kapağın sağlam olup olmadığını bilmeniz gerekir. Kollara gelince? Korunup korunmadıklarını bilmeniz gerekir ki elleriniz yorulmasın. Bunlar olmadan soğuk yiyecek ve içecek alabilirsiniz, ama hepsi bu!

Sırt Çantası Soğutucular

Kamp soğutucu sırt çantası

Seyahat ederken soğuk içeceklerin tadını çıkarmayı seven, ancak tam teşekküllü bir soğutucu gibi hisseden biriyseniz, sizin için pek uygun bir seçenek olmayabilir, sırt çantası soğutucular gününüzü kurtarabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, sırt tipi soğutucular sırt çantası şeklindeki soğutuculardır. Normal bir sırt çantası gibi yanınızda taşıyın ve içeceklerinizi saatlerce ve hatta günlerce soğuk tutacaktır.

Öyleyse, bir sırt çantası soğutucusu fikrinden zaten heyecan duyuyorsanız, size haberlerim var! Sadece en iyi sırt çantası soğutucularından bazılarını listelemedik, aynı zamanda seyahat ve soğutma ihtiyaçlarınıza göre akıllıca bir satın alma kararı vermenizi sağlamak için onları da inceledik.

Bu makalede, yapının özelliklerini, kullanılan malzemeleri, tasarımını, kapasitesini ve son olarak soğutucuların artılarını ve eksilerini tartışıyoruz, size fikir vermek için her şey ayrıntılı olarak tartışılmıştır.

Sırt Çantası Bozdolabı Coleman Backpack Cooler

Sırt Çantası Bozdolabı Coleman Backpack Cooler

Şimdi, günlük gezileriniz ve kamplarınız için bir sırt çantasını bolca kopyalayan bir soğutucu istiyorsanız, Coleman’dan C003 Soft Backpack Cooler harika bir seçim olabilir. Torba 28 kutuya kadar alabilir ve ana bölmesi, içecekleri uzun süre soğuk tutmak için ftalat içermeyen, BPA içermeyen malzemeden yapılmıştır. Geniş, hafif, rahat ve oldukça şık görünüyor.

Teknik Özellikler

 • Renk: Haki
 • Boyut: 19,29 x 6,3 x 12,2 inç
 • Ağırlık: 1,06 pound

Polar Bear sırt çantası soğutucusunun sınırlı boyutu nedeniyle ihtiyaçlarınız için yeterli olmayabileceğine inanıyorsanız, Coleman’ın bu C003 ürünü tam size göre olabilir. Ana bölmesi, gelişmiş yalıtım için ısıyla kaynaklanmıştır ve ayrıca ön tarafta kuru eşyaları taşımak için kullanabileceğiniz geniş bir bölmeye sahiptir. Uzun süre rahatlıkla taşıyabilmeniz için bel ve sırt bölgesinde ekstra dolgu bulunmaktadır.

Ana bölmesi, gelişmiş yalıtım için ısıyla kaynaklanmıştır ve ayrıca ön tarafta kuru eşyaları taşımak için kullanabileceğiniz geniş bir bölmeye sahiptir. Uzun süre rahatlıkla taşıyabilmeniz için bel ve sırt bölgesinde ekstra dolgu bulunmaktadır.

Sırt Çantası Bozdolabı Igloo Marine Ultra Square Coolers

Coleman C003 Yumuşak Sırt Çantası Soğutucu
 • Önde geniş fermuarlı cep
 • Büyük ana bölme 28 kutuya kadar tutabilir
 • Gelişmiş konfor için belde ve sırtta ek dolgu
 • Ana bölme, daha iyi yalıtım için ısıyla kaynaklanmıştır
 • Anti-mikrobiyal astar
 • Fermuar kalitesiyle ilgili bazı şikayetler

Teknik Özellikler

 • Beyaz renk
 • Boyut: 8,5 x 16 x 11,75 inç
 • Ağırlık: 1,25 pound

Igloo da saygın bir soğutucu markadır ve şirketten gelen bu Marine Ultra Square Cooler Sırt Çantası kesinlikle bir yumruk atıyor. Sırt çantası, içecekleri daha uzun süre soğuk tutmasını sağlamak için% 25 daha fazla köpükle MaxCold yalıtıma sahiptir.

Balık tutmayı seven biriyseniz, bu sırt çantasında kullanılan donanımlar aşındırıcı değildir ve deniz ortamı için mükemmel bir seçimdir.

Sırt Çantası Bozdolabı Picnic Time Zuma Insulated Cooler Backpack

Picnic Time Zuma Insulated Cooler Backpack

Teknik Özellikler

• Renk: Kırmızı, Mavi, Siyah, Siyah ABD Ordusu

• Boyut: 19 x 8 x 11 inç

• Ağırlık: 1,3 pound

Ardından, sırt çantası soğutucusu incelemeleri listesinde Zuma Yalıtımlı Soğutucu var. Soğutucu standart bir sırt çantası gibi görünür, ancak işini etkili bir şekilde yapmasını sağlamak için suya dayanıklı, ısıyla kapatılmış bir astara sahiptir. Sırt çantası 4 farklı renkte mevcuttur – Siyah, Mavi, Kırmızı ve Siyah ABD Ordusu ve buz paketleri ile birlikte 13 kutuya kadar barındırabilir.

Piknik Zamanı, içecekleri daha uzun süre daha soğuk tutmasını sağlamak için bu sırt çantası soğutucusunun yalıtımını iyileştirdi. Bu sırt çantasının üst kısmı büzme ipli bir kapağa sahiptir ve omuz askılarının alt tarafında bir cep telefonu taşımak için küçük bir cep ile birlikte hava ağları vardır. Günlük geziler veya öğle yemekleri olsun, her durum için mükemmel bir seçim olacaktır.

 • Daha uzun soğutma performansı için iyileştirilmiş yalıtım
 • Hafif polyesterden yapılmıştır
 • Çoklu fermuarlı cepler
 • Sızıntıyı önlemek için suya dayanıklı, ısıyla kapatılmış astar
 • Çeşitli renklerde mevcuttur
 • Yalıtımlı ana bölme daha sert olabilirdi. Yanlardan dışarı çıkması oldukça kolay bir şekilde çöküyor

Sırt Çantası Bozdolabı Ultimate Backpack Cooler by OAGear

Ultimate Backpack Cooler by OAGear

Teknik Özellikler

• Renk: Kraliyet Mavisi

• Boyut: 12,25 x 16,5 x 7,75 inç

• Ağırlık: 1,55 pound

Outdoor maceralarınız oldukça sıksa, OAGear’ın bu Ultimate Backpack Cooler’ı sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

600D polyester ve 600D yırtılmaz süslemeden üretilerek yıllarca dayanıklı performans sağlar. Soğutucu, buz paketleri ile birlikte 20 kutuya kadar alabilir ve kuru depolama için yanlarda ve ön tarafta ek ceplere sahiptir.

 • 600D polyesterden yapılmıştır
 • Sızdırmaz, kalın PEVA astarı
 • Omuz askıları, daha fazla konfor için kolayca ayarlanabilir
 • Buz paketleri ile birlikte 20 teneke kutu barındırabilir
 • Önde büyük fermuarlı cep ve iki yan cep
 • Bazı kullanıcılar bu soğutucunun sızdığından bahsetti. Ancak, çoğu performansından tamamen etkilenmiştir.

Sırt Çantası Bozdolabı Picnic Time Turismo Cooler

Picnic Time Turismo Cooler

Teknik Özellikler

• Renk: Zeytin, Siyah ve Moka

• Boyut: 9 x 19 x 16 inç

• Ağırlık: 3,25 pound

Sırt çantası soğutucu incelemeleri listesinin sonuncusu Picnic Time Turismo soğutucusu. Mükemmel bir soğutucu olmasının yanı sıra, gizli ceplere, düz iç cebe ve şişeyi tutmak için ayrı bir çıkarılabilir cebe sahiptir. Öğle yemeğinizi günlük olarak taşıyacak birini arıyorsanız, bu sırt çantası soğutucusunu şiddetle tavsiye ederim.

ONIVA – Piknik Zamanı Markası Turismo Yalıtımlı Sırt Çantası Soğutucusu

Turismo Backpack Cooler, birinci sınıf bir sırt çantası soğutucusundan bekleyebileceğiniz tüm özellik ve bölmelerle dolu gerçek bir performans sergiliyor.

Bu sırt çantası, öğle yemeğinizin ve içeceklerin soğuk kalmasını sağlamak için yalıtılmış iki bölmeye sahiptir. Kullanıcıların rahatça taşıyabilmeleri için kaymayan, ayarlanabilir omuz askıları vardır. Üstelik şişe bölmesi gerekmediği takdirde sırt çantasından kolaylıkla ayrılabilir.

 • Çift büyük bölme
 • Ayarlanabilir, kaymaz omuz askıları
 • Gizli bölmeler
 • Çıkarılabilir şişe bölmesi
 • Soğutucunun kendi kendine durmasını sağlamak için güçlendirilmiş taban
 • Biraz ağır

Her türlü görüş, düşünce, öneri, istek ve geri dönüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında bize yazın. http://www.turkeyoutdoor.org

Türkiye’nin Outdoor

Yararlanılan Kaynak: https://plansoutdoor.com

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal et

error: Content is protected !!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.