Outdoor Kadın Giyim

Outdoor Türkiye

Outdoor üzerine her alanda yayın yapan sitemiz kadın outdoor tutkunu okuyucularımız için en son giyim trendlerini de takip ediyor ve outdoor severleri bilgilendiriyor. Bu yazıda bahsedeceğimiz giyim stili esasında outdoor doğa sporlarını yapanların devamlı olarak kullandığı ve bildiği bir tarz.

Dünyada önemli bir endüstri haline gelen outdoor pazarının Türkiye’de outdoor sektörü olarak adlandırıldığını orta vadede Türkiye outdoor endüstrisi olarak adlandırılacağını yazılarımızda belirtmiştik. Aşağıda okuyacağınız makale bu yolda atılmış önemli bir adımı ifade etmektedir.

Athflow Outdoor

Outdoor Kadın Modası:

Artık outdoor giyim ve rahatlığı şehrin caddelerine ve iş plazalarına girmektedir. Aşağıda da okuyacağımız gibi covid-19 pandemisi döneminde evden rahat kıyafetlerle çalışmaya alışmış kadınlar bu rahatlığı şehrin caddelerine, iş yerlerine, ofislerine, eğlence yerlerine kısaca hayatın her anına taşımaktadırlar.

Uzun zamandır erkeklerin outdoor bot, pantolon ve montlarını hayatın her anında giydiklerine şahit olmaktaydık. Doğa sporlarını seven kadınlar ise spor kıyafetlerini sadece aktivite esnasında giymekte ve sosyal hayatlarında diğer kıyafetlerini taşımaktaydılar. 2021 yılında artık outdoor giyimin rahatlığı kadınlar için de hayatın her anına giriyor.

Athflow Hakkında Herşey

Outdoor ve doğa sporlarının rahat kıyafetleri athflow adı altında sosyal yaşamın içine girmekte. Peki dünyada en son giyim trendi olan athflow ne demektir? Aşağıda yerli yabancı onlarca kaynak taranarak elde edilen bilgileri bulacaksınız.

Yazımız ilk etapta biraz karışık gibi görünse de athflow hakkında en geniş bilgiyi Türkçe’de bu yazımızda bulacaksınız. Athflow Hakkında Herşey bu yazımızda:

Athflow Ne Demektir?

Athflow terimi İngilizce Athletic (Atletik)-leisure (boş zaman)- flow (akış) kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş İngilizce bir terimdir.

Türkçe’ye çevirecek olursak  athflow terimi “spor kıyafetiyle akmak, rahat kıyafetlerle dolaşmak, doğal kıyafetlerle hayatın akışına katılmak” gibi anlamlara gelmektedir. Yukarıda ifade ettiğimiz gibi outdoorun, outdoor kıyafetlerinin hayatımıza girmesi.

“Athleisure”, İngilizce ‘atletik’ ile ‘boş zaman’ anlamına gelen ‘leisure’ kelimelerinin birleşiminden ortaya çıktı. Yani  “Ofis için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve kanepe için yeterince rahat”

Athflow Giyim

Athleisure modasının bu kadar kabul görmesinin sebebi ise insanların son yıllarda hayatın her alanında doğallıktan yana olması. Birçok kişi çaba göstermeden, klişe kalıplara takılmadan, gün boyu rahat hissettiren kıyafetlere yöneldi.

Athflow Modası,

2021’in top trendleri arasında yer alan “Athflow” ise bu trendin daha dökümlü, şık versiyonu diyebiliriz. Pinterest, Athflow’u “ofis için yeterince profesyonel, yoga minderi için yeterince esnek ve koltuk için yeterince rahat” olarak tanımlıyor. Bu, athleisure’ın kendisine çok benziyor. Bununla birlikte, fark, kategorinin, ne zaman ve nerede olursa olsun, işyerine veya daha iş benzeri ortamlara dönüş şeklimizi nasıl bilgilendirebileceğidir.

Geçtiğimiz senelerden itibaren kitlelerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekil değiştiren ama özünü asla kaybetmeyerek, çıkış amacına sadık kalan Athleisure yani 2021’deki yeni ismiyle Athflow trendi.

Athflow nedir? Şehirdeki Outdoor

Peki athflow giyim tam olarak nedir? Athleisure zarafetle buluştuğunda, işte bu athflow. Dökümlü pantolonlar, gündelik tulumlar ve büyük beden kıyafetler, yeni rahat giyim olarak atletik kıyafetlerin yerini alacak. Athflow, “ofis” için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve koltuk için yeterince rahat.

 Kolay, havadar, rahat ve evdeki ofis Zoom toplantınızdan anında yoga seansına giden kıyafetler. Temelde, zaten yaşamakta olduğunuz evden çalışma moda yaşam tarzını kapsayan söylemesi zor, süslü yeni bir kelime.

Athflow Giyim Nedir?

Athflow Giyim

Athflow, 2021’de modanın en önemli şeyi olacağı tahmin edilen yeni trenddir. Teknik açıdan bakıldığında, Athleisure giyim (atletik kıyafetleriniz) ve “dökümlü” rahat giyimin bir karışımıdır ath akışı. Evimizin güvenliğinde çalışırken ofisten son dakika aramasına atlamaya hazırken rahat kalmak için tam da ihtiyacımız olan şey. Çok rahat. Çok yumuşak. Sonuçta, hepimizin sıcak bir şekilde kucaklaşması gerekiyor.

“Athleisure zarafetle buluştuğunda – bu athflow” – “ofis için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve kanepe için yeterince rahat.” Popüler görsel arama motoru olan Pinterest, “ev kıyafetlerinden çalışma”, “giyim” veya “büyük beden kıyafetler” gibi internet aramalarında yaşanan muazzam artıştan sonra bu terimi ilk kullanan kişi oldu.

Bu yeni trend, rahat ve gösterişli arasında doğru dengeyi sağlama ihtiyacından doğuyor. İş arkadaşlarınızla buluşmak için yeterince şık görünürken, kanepede bir öğleden sonra geçirmek için yeterince rahat, zahmetsiz, büyüleyici, cazibeli.  

Athflow Tarzı Ne Demektir?

Athflow Tarzı

2021’in En Yeni Loungewear Trendi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Evden çalışmak için elde edilen eşofman miktarıyla ölçülebilen bir yılın ardından, aşıların kullanıma sunulmasıyla ufukta bir iyimserlik ışıltısı var. Ancak en göz alıcı topluluklarımız, muhteşem günlerini güneşin altında beklerken bile, bir dereceye kadar normalliğe dönüş, giysilerimizi toz içinde bırakacağımız anlamına gelmez. Aslında, 2021 Pinterest Predicts raporuna göre, rahat kıyafetler bu yıl gardıroplarımızda yeni bir tür başrolü üstlenmeye hazırlanıyor. Görsel keşif platformunun ” Athflow. “

Athflow Trend Giyim,

Günlük Giyimdeki Heyecan Verici Yeni Trend Hakkında Bilmeniz Gereken Her şeyi Keşfedin. Athflow: Spor giyim ile iç içe geçmiş bir giyim eşyası karışımı. Athflow, atletik olacak kadar geniş, ancak yine de şık görünecek kadar şık. Terzi zarafeti ile şekillendirilmiş bol pantolonlar, büyük boy hırkalar, geniş tabanlı taytlar, palazzo pantolonlar ve ponte pantolonlar gibi rahat giysiler düşünün.

Belki de Athflow stili, 2020’de herkesin eşofman veya pijama içinde yaşadığı ve rahat olmaya alıştığı ve ofis kıyafetleri veya daha resmi kıyafet giymediği zaman başlayan evde kalma trendlerine doğrudan yanıt olarak ortaya çıktı.

Şehirdeki Outdoor Giyim: Athflow

Athflow Trend Giyim

Marie Claire Pinterest’in içerik ve editoryal iş ortaklıkları başkanı Aya Kanai’de yer alan bir makaleye göre, “ath-flow” yeni yılın en büyük yükselen trendlerinden biri olarak etiketlendi. Dökümlü pantolonlar, günlük tulumlar ve büyük beden kıyafetler “olarak tanımlanan stil,” ofis için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve kanepe için yeterince rahat.

Evet, athflow trendi şimdiye kadarki en rahat moda trendi olabilir! Ve benim için bu bir galibiyet, çünkü yapışan, kıstıran veya hareketi kısıtlayan giysilerden nefret etmeye başlıyorum. İçinde dolaşabileceğim kıyafetler istiyorum. Bunu evde kalma eğilimini suçla, bunda da sorun yok.

Pinterest’in içerik ve editoryal ortaklıklar başkanı Aya Kanai, profesyonel ve kişisel alanlarımızın ne kadar iç içe geçtiğine işaret ederek, “2020’de hayatımızın farklı bölümleri ve 2021’de daha iyisi veya daha kötüsü birbirinin içine çöktü” diyor evden çalışmaya başladığımızda. Nasıl ve nerede çalıştığımız, sosyalleştiğimiz ve gevşediğimiz konusundaki kültürel değişimlere gözle görülür bir tepki olarak, eşofman, şekerleme ve batik şeklinde giyinme şeklimizde bir karışıklık. Kanai, hayatımızdaki değişikliklere uyum sağlamaya devam ettikçe, rahat giyim de gelişmeye devam edecek.

Dolayısıyla Athflow trendin nereden geldiğini ve nereye gittiğini gösteren bir kelime. Günlük giyimin bu bir sonraki aşaması, görünüşte ölümsüz atletizm hareketinin bir ürünü olabilir, ancak kaygan kumaşlar, basamaklı silüetler ve koordineli setler yoluyla şekillendirmeye rafine bir vurgu yapılmasını gerektirir.

Kısacası Athflow, ultra rahat, gevşek ve rahat giysinin şık bir yorumudur. Sleeper’ın pijamalarının eğlenceli tüylü kesimi, Pangaia’nın orkideli mor eşofman altı ve Lisa Says Gah imzalı dalgalı uzun kollu bluzun romantik uyumu. Artık koltuğa düşmediğimiz halde pandemi öncesi giydiğimiz kıyafetlere geçmeye hazır olmadığımızda nasıl rahat edeceğimizin cevabı bu.

Şehrin Yeni Modası: Athflow Giyim:

2021’de ofise dönüş başlayacak olsa da kafalarda aynı soru olacak gibi. “Bu rahatlıktan neden vazgeçeyim?” Athflow akımının özü tam da bu soruya dayanıyor, “Ofis için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve kanepe için yeterince rahat kıyafetler istiyoruz. Bu endişeyle harekete geçen markaların koleksiyonlarına bakarsanız, dar kotların yerini bol dökümlü örgü jogging pantolonlar ve üstlerin aldığını görebilirsiniz. Tulumlar da haliyle yükselişte. Normal hayata ve ofise dönüşün eskisi gibi olmayacağı kesin görünüyor.

Şehrin Modası: .Athflow

Bu akım, yalnızca ışıltı parçaların spor kıyafetlerle birleşmesiyle değil spor ya da yoga yaparken giydiğiniz parçaların, sokak stiline ve ofis hayatına uyarlanmasıyla da oluşuyor. Spor kıyafetlerinize ekleyeceğiniz birkaç parçayla hem evde hem de ofise giderken giyebileceğiniz kombinler oluşturmanız mümkün.

Daha şık görünmek için, içinde bir türlü rahat edemediğimiz kıyafetlere, alımlı olmak için gün boyu ayakları perişan eden stilettolara boyun eğilen günlere elveda.   Dar pantolonlar yerine esnek spor taytları, rahatsız edici sütyenler yerine vücudu saran sporcu sütyenleri, stilettolar yerine rahat spor ayakkabılar.

Athflow Stili, Şehirdeki Outdoor:

Bir Pinterest trend raporuna göre, 2021’in şafağı, giyim eşyalarının ölümünü müjdelemiyor. Konforlu giysilerin, “athflow” olarak adlandırılan geçiş estetiğinin bir parçası olarak, bu yıl gardıroplarımızda hala başrol oynaması bekleniyor.

Athflow Modası:

Athflow nedir, soruyorsun? Terimi hiç duymamış olsanız bile, muhtemelen stile aşinasınızdır. Aslında, muhtemelen son birkaç aydır athflow hayatını yaşıyorsunuz. Profesyonel görünmeniz gerektiğinde ancak rahat olmaya kararlı olduğunuzda sanal bir Zoom için giyeceğiniz kıyafet budur. Erkek arkadaş blazerleri, sarılı hırkalar, süslü taytlar ve büyük boy tulumlardan bahsediyoruz. Profesyonel ve kişisel alanlarımızın nasıl iç içe geçtiğine dair terbiyeli bir yanıt, bir konferans görüşmesinden kanepeye hiçbir ritmi atlamadan gidebilir.

Giyme zevkiniz için, en sevdiğimiz athflow seçimlerimizden bazılarını içeren bir “ofise dönüş” kıyafet yönetmeliğini derledik. Yani patronunuz 12:00 toplantınıza neden ter giydiğinizi sorduğunda, bunun ilgisizlik olmadığını bu athflow olduğunu söyleyebilirsiniz.

Athflow: Yeni Bir Stile Hoş Geldiniz

Athflow: hayat, kıyafetleriniz daha kolay olduğunda Athflow, 2020 boyunca devreye giren yeni gerçekliğin stil cevabıdır. Hepimiz hayatın normale döneceği anı sabırla beklerken, aynı teri tekrar tekrar giymekten yorulduk. Uzun zamandır ilk kez, “ihtiyacımız olan” modayı yönlendiren fikirdir, moda olan değil. Ve ben bunun için çok mutluyum.

Athflow

Athflow, gardıroplarımıza tekrar dalma ve çekici bir şekilde giyinme arzusu ile evde daha fazla zaman geçirirken ihtiyacımız olan konforu dengeler. Düzenli bir iyi giyinme alışkanlığını sürdürmek aynı zamanda harika bir ruh hali düzelticidir ve zihinsel sağlık için önemlidir.

Athflow, athleisure (Rahat, spor kıyafetleri şık parçalarla birleştime modası) ve flow (akış) kelimelerinin birleşiminden ‘uydurulmuş.’ İşin doğrusu belki de pek çoğunuz fark etmeden geçen yıldan beri böyle giyinip modayı ‘yakinen’ takip ediyorsunuz zaten.

Athflow da bu giyim tarzının söylemesi zor, süslü püslü adı! İşin ilginç yanı, genelde dev moda sektörü bir sonraki yılın yükselen değerlerini belirler, eğilimler ona göre şekillenirdi. Pandemi modanın doğasını da değiştirdi. Kendiliğinden oluşan giyim tarzı modanın gidişatını belirledi. Durum böyle olunca bir ‘kelimecik’ türetmelerini de hoş karşılamak lazım. 

Sosyal medya platformu Pinterest’in 2021 trend tahminlerine göre, athflow’u 2021’de çok duyacağız. Athflow şöyle özetleniyor: Ofis için yeterince profesyonel, yoga minderi için yeterince esnek, koltuk için yeterince rahat. 

Yumuşak trikolar, bol, akışkan pantolonlar, büyük hırkalar, renkli, rahat tişörtler, tulumlar bu akımın öne çıkan parçaları. Bu giyim tarzı profesyonel hayattan kişisel hayata geçişi kolaylaştırıyor. Athflow tarzınızla bir toplantıya katılıp ardından spor yapabilir sonra da arkadaşlarınızla kahve içmeye gidebilirsiniz. 

Athflow Kıyafetleri:

Athflow kıyafetleri şunları içerme eğilimindedir:

Athflow Kıyafetleri
 • Ev elbiseleri
 • Dökümlü pantolon
 • Eşleşen setler
 • Yumuşak, rahat kumaşlar
 • Örgü
 • Yüksek Belli Metalik Jogger Pantolon (High-Waisted Metallic Jogger Pants)

Büzgü ipli beli, her zaman hoş karşılanan cepleri ve kırpılmış silueti olan bu esnek metalik jogger’larla günlük giyiminize biraz lüks katın. Ultra peluş kumaş, yukarı veya aşağı giydirebileceğiniz göz alıcı bir görünüm için yerleşik ışıltılı bir parlaklığa sahiptir.

 • Örgü Şal Top (Knit Wrap Top)

Çalışmak için bornoz giymek muhtemelen bazı kaşlarınızı kaldıracaktır (bunu düşündünüz, yalan söylemeyin), ancak bu versiyon büyük hygge enerjisini korurken sosyal olarak prezentabl.

 • Yün Büyük Boy Blazer (Wool Oversized Blazer)

Bir zamanlar sadece ofis ortamlarında görülen blazer ceketler artık erkek giyiminden ilham alan kesimler ve uzun silüetlerle çok yönlü bir parça haline geldi. Geniş bir uyum, klasik ince çizgili tasarım ve kırışması zor geri dönüştürülmüş İtalyan yünü ile tamamlanan bu Everlane bulgusu boğulmadan keskindir.

 • Harry Potter Tarzı Erkek Hırka (Harry Potter Varsity Boyfriend Cardigan)

Athflow, tiki ile buluştuğunda, bu akademik tarzdaki erkek arkadaş hırkasına sahip olursunuz. Torrid, siz Potterhead’ler için, dört evin her biri için işlemeli bir yama ve ev renkleriyle birlikte Harry Potter temalı hırkalar sunuyor, böylece büyücü okulu ruhunuzu gururla sallayabilirsiniz (Mugglelar bunları giyebilir, çok).

 • Ekose Düğmeli Tayt (Plaid Button Leggings)

Esnek taytlar, şık bir baskı ile işe çok daha uygun hale gelir. Bu çift, önü düğmeli ve ekose tasarımı sayesinde bir çift iş pantolonu için geçebilir, ancak çoğu iş pantolonunun aksine rahat ve elastiktir.

 • Sarkık Düğmeli Ön Tulum (Slouchy Button Front Jumpsuit)

Büyük boy tulumu, bacakları olan dökümlü, maksi bir elbise olarak düşünün. Belini sıkan, bacak uzatan tulum, bu şık, kullanışlı stilde erkek fatma makyajıyla rahatlar.

Mükemmel Athflow Görünümüne Nasıl Ulaşılır

 • Nötrler baskındır, ancak tek renkli bir renk patlaması memnuniyetle karşılanır
 • Yüksek kaliteli kozalaklı triko
 • Oversize ve bol pantolon
 • Yumuşak çizgiler ve büyük boy siluetler
Athflow Görünümü

Athflow görünümü elde etmenin kilit noktaları bunlardır. Bu yeni moda modunda, yukarıdaki ilkelere uygun şekilde oynamanız koşuluyla, gündelik tişörtülerinizi şık pantolonunuzla karıştırmanız ve eşleştirmeniz kesinlikle sorun değil. Kablolu örgü kaşmir süveterinizle koşu pantolonu mu? Ve neden olmasın?

Perakendeciler, giderek daha sofistike günlük giyim kıyafetleri ve iş kıyafeti parçalarının daha rahat versiyonlarını sundukları için yeni athflow trendini kesinlikle benimsiyorlar. Dik yaka veya kayık yaka, kabarık kollar ve modern dikiş desenleri gibi detaylara sahip sweatshirtler.

Yumuşak kumaştan, fırfırlı kemerli geniş paçalı pantolon. Bunlar tasarımcıların sergilemeyi seçtiği zahmetsizce giyilebilir yeni parçalar. Aşina olduğunuz eski logolu tişörtü unutun. Şimdi etrafta dolaşmak için çok daha şık seçenekler var!

Dolapınızda Sahip Olabileceğiniz En İyi Athflow Parçaları

Bir süre ve kesinlikle yaşlandıkça, her zaman egzersize hazır giyinme ihtiyacı duyuyorum. Aksi takdirde egzersiz yapmam.

Kıyafetler giyiyorsam, köpeği içeri sokabilirim ya da hızlı bir dizi gerdirme ya da karın egzersizi yapmak için yere inebilirim, o zaman yapacağım. Eğer deyim yerindeyse, ‘dışarı çıkma kıyafetleri’ giyiyorsam, güneşin altında onları kirletmemek, esnetmemek veya kirli egzersizlerle karıştırmamak için her türlü bahaneyi uyduracağım!

Athflow Modası Nasıl Taranır?

Athflow Modası
 • Hafif giyim tarzını şekillendirmek gerçekten kendi yaratıcılığınıza açıktır. Size uyan renkleri seçin ama tasarımlarla çıldırın.
 • Uzun hırkalarla bol pantolon ve yelek üstleri deneyin. Veya şık bir çift spor ayakkabı ve bir beyzbol şapkası ile birleştirilmiş esnek yoga pantolonları ve özensiz pamuklu sweatshirtler.
 • Daha kadınsı bir görünüm için esnek, geniş bacaklı ve çiçekli bir üst pantolon giyin. Ve uzun kollu bir hırka ekleyin.
 • İşleri biraz hızlandırmak istiyorsanız, rahat ama çekici olan bol boho tarzı bir elbise tercih edin – bir çift spor ayakkabıyı giyip uzun bir yürüyüşe çıkabileceksiniz ve bu, kolayca yapabileceğiniz türden bir giysi. Belki bir piknik yapmak için yere inin ve sıkı bir kemer çekmeden rahatça dinlenin. Çünkü bu eğilim tamamen hareket aralığı ile ilgili.
 • Belki de bohem botlar ve geniş deri tote çantayla (her vücut şekline uygun) kolay saran bir elbiseyi bir araya getirebilirsiniz – şehir yürüyüşleri veya alışveriş gezileri için harika.
 • Parmağınızı rahat tutarken, stilinize de dikkat etmeniz gerekir. Aksesuarlar, athflow’a her zaman büyük katkılar olacak ve her zaman olduğu gibi eşarplar, şapkalar, çantalar ve takılar da faturaya uyuyor.

Büyük Boy Athflow Parçalarını Şekillendirme İpuçları

Athflow modası aslında bir bakımdan büyük boy giysiler giymekle ilgilidir, ancak bu bir çanta kadın gibi giyinmek anlamına gelmez. Zarif ve şık kalmak için aşağıdakileri düşünebilirsiniz:

 • Her zaman oranlarınızı dengelediğinizden emin olun.
 • Daha sıkı üstleri olan takım geniş bacaklı pantolonlar.
 • İnce paçalı pantolonları bluz, floaty veya dökümlü üstlerle eşleştirin.
 • Daha özel bir ceketle veya kırpılmış bir kot ceketle köylü elbisesi giyin.
 • Elastik bel bandındaki herhangi bir şey, rahatlık için kalın bir bant üzerinde olmalıdır.
 • Elbiseler gevşek olabilir, ancak balon gibi olması gerekmez.
 • Orta uzunlukta, bol bir elbiseye uzun, gevşek bir şelale hırka ekleyin.
 • Geniş bluzlar yine de omuzlardaki dikişe uymalıdır.
 • Özensiz Joe üstleri, normalde giydiğiniz bir şeyden daha büyük bir beden olabilir.
 • Rahat ayakkabılar tercih edin – spor ayakkabılar, ayak bileği botları – içinde yürüyebileceğiniz ayakkabılar.

2020’deki terzilik rotasyonunuza bakın ve en üst düzeyde hüküm süren uygun giyim, kamera dostu gömlekler ve kalın altın aksesuarları hızlı bir şekilde bulacaksınız – büyük ölçüde, pandemi ortasında günlük hayatımızdaki değişim sayesinde.

Pandemi Sonrası Moda

Athflow Modası

2021, (göreceli) normalliğe dönecek gibi görünse de, gardıroplarımızın geleceğine bir göz atmak, geçen yılın yeni bir gündelik kıyafet dalgasını dikte ettiğini kanıtlıyor, sadece biraz meraklı olan Pinterest Predicts’e göre.

Sosyal medya platformunun 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip veritabanını kullanan en son trendler raporunu sunan Pinterest’in içerik ve editoryal iş ortaklıkları başkanı Aya Kanai, “ath-flow” yeni yılın en büyük yükselen trendlerinden biri olarak etiketlendi.

“Dökümlü pantolonlar, günlük tulumlar ve büyük beden kıyafetler” olarak tanımlanan stil, “ofis için yeterince profesyonel, yoga matı için yeterince esnek ve kanepe için yeterince rahat”.

Temel olarak, salon giysilerimiz modern silüetler ve şık kumaşlar biçiminde 2021’de bir dokunuşa kavuşuyor. Kanai, “Konfor şimdi ne olursa olsun kritik olacak, ancak yine de iyi görünmek istiyoruz” dedi.

Yeni trendden, pinners ‘ev elbiseleri’, ‘büyük boy’ ve ‘yumuşak kıyafetler’ arıyorlardı – bunların tümü, kanepeden ofise yaklaşan geçiş düşünüldüğünde anlaşılabilir.

Atflow Gardırop

Normalleşme yavaş yavaş başlamış olsa da belli ki evden çalışma konsepti hayatımızın içinde kalmaya devam edecek. En azından milyonlarca insan için hibrit bir çalışma sistemi olacak. Athflow da bu geçişte gardıropların vazgeçilmez stili olacak.  

Kanai ve ekibi, birçoğu geleceği planlamak için platforma gelen 400 milyondan fazla Pinterest kullanıcısının davranışlarından yararlanarak, yakında çıkacak bir ev dekorasyonu yükseltmesi, çölde kaçış, hatta girişimci bir rüya gibi – Kanai ve ekibi tüketicilerin önümüzdeki aylarda neye ihtiyaç duyacaklarına inandıklarına dair veriye dayalı tahminler yapabildik.

Yıllık raporları Athflow’u moda kategorisinde yükselen bir trend olarak tanımlıyor ve 2021’de büyük bir yükseliş potansiyeli var (ve şüphesi olan herkes için şirketin tahminlerinin 10’undan sekizinin 2020 yılı olan 2020 için gerçekleştiğini bilmesine izin verin. kimse geldiğini görmedi). Geçen yılın bu zamanına göre “evde giyimli kadınlar” gibi terimlerle ilgili arama hacmi iki katına çıkarken ve “büyük boy kıyafet” üç katına çıkarken, “yumuşak kıyafetler”, “büyük boy kıyafetler” ve “pamuklu tulumlar” etrafındaki faaliyetlerdeki artışlarla birlikte insanlar – veya en azından IP adresleri – konuştu. Ve istedikleri şey, yukarı veya aşağı giydirilebilen ultra giyilebilir görünümler; Bayılma veya Yakınlaştırma için olan görünümler.

Ofis Modası

Yeni Ofis Modası Athflow Giyim:

Her şey tarzında merkez sahneyi alan bir yıllık konforun ardından, ofis çalışanlarının, yeşil ışığı aldıktan sonra uzun süredir terk edilmiş masalarına geri dönmek için geniş koşucularla keskin salgın öncesi pantolonlarını değiştirmeye çekildiklerini hayal etmek çok da uzak değil. . Kanai ayrıca Athflow’un yükselişinin, giyimdeki cinsiyetçiliğin azalmasına karşılık geleceğine inanıyor – bu, trendin biçim eksikliği ve kapsayıcı uyumunu karakterize eden uygun bir gözlem. Kıyafet yönetmeliğinin bildiğimiz kuralları, vazgeçme konusunda isteksiz olacağımız kilitli kumaşlar kadar esnek hale gelebilir.

Ofisteki Rahatlık: Athflow

“Ofise getirdiğiniz kişinin kim olduğu ve profesyonelliğin neye benzediği hakkındaki bu fikir Athflow konseptine çok yansıdı çünkü profesyonel giyinme için neyin uygun olduğu, kariyer giyinme için neyin uygun olduğu, bunların hepsi değişiyor. , ”Kanai iddia ediyor.

Browns Fashion’da kadın giyim sorumlusu Heather Gramston, konfor evlerinde evde kalma siparişlerini takip edenlerin diğer tüm önceliklerini gölgede bırakırken, geçen yıl çevrimiçi lüks perakendecisi için giyim eşyalarının aşırı performans göstermesinin şaşırtıcı olmadığını söylüyor. Ve evden çalışmanın pandemi sonrası kapasiteye bağlı kalacağı öngörüldüğünde, o da, bunu yaparken giydiğimiz kıyafetlerin cazibesinin, hâlâ işin içinde olsak da olmasak da, cazip geleceğini de söylüyor.

Kaynaklar: https://www.refinery29.com, https://www.realsimple.com

Türkiye’nin Outdoor Sayfası

Aşağıdaki düğmelerden “BEĞEN“ tuşuna basarsanız mutlu oluruz. Yazımızı “PAYLAŞ“ butonuyla paylaşırsanız bizi motive edersiniz.

One thought on “Outdoor Kadın Giyim

Bir Cevap YazınCevabı iptal et

error: Content is protected !!