İzmir Motocarfest Başlıyor

Outdoor Türkiye

Türkiye'nin Outdoor Sayfası olarak outdoor turizmine katkı sağlayan bütün organizasyon, kulüp, kurum ve kuruluşların tanıtımını yapmayı Türkiye'nin tanıtımı için önemli görüyor ve sitemizde yazılarla katkı sağlamaya çalışıyoruz. Sadece bu tanıtım değil, outdoor alanında yapılan her türlü organizasyonun tanıtımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (turkeyoutdoorclub@gmail.com)

Aşağıdaki bilgiler sitemizde bulunan iletişim sayfasındaki e-posta adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçen organizatörlerin gönderdiği e-postadaki verilere dayanmaktadır.

Türkiye'nin Outdoor Sayfası olarak aşağıda tanıtımı yapılan organizasyon ve kişiler ile özel veya ticari hiçbir ilişkimiz yoktur. Organizasyon kalitesi, ücretler veya yaşanılacak muhtemel sıkıntılar ile ilgili sorumluluğumuz BULUNMAMAKTADIR.

Haberimiz sadece outdoor severler için bilgi verme amacını ve turizme katkı sağlamak amacıyla azılmıştır.

İzmir Motocarfest

Motocarfest İzmir
  • 9/10/11 Temmuz 2021 tarihinde İzmir Foça’da bulunan Sazlıca Camping alanında yapılacak olan festivalimizde 9 Temmuz 2021 tarihinde DJ Tuğberk VURAL sahne alırken 10 Temmuz 2021 tarihinde Manisa'nın sevilen seslerinden biri olan Grup CuRcUnA ile müzik dolu saatlere ev sahipliği yapacak.
  • Festival organizasyonu Mesken Group & Vrl Group şirketleri tarafından düzenlenmektedir.
  • Festival Covit-19 Kapsamındaki tüm sağlık güvenlikleri ve tedbirleri alınarak tasarlanmıştır.
  • Festival günleri içerisinde katılımcıların ücretsiz olarak katılabileceği birçok oyun ve gösteriler gerçekleşecektir.
  • Tesis içerisindeki tüm duş, wc, şezlong, çadır alanı konserler ve etkinlikler giriş ücretine dahildir.
  • Festival programına katılacak olan katılımcıların konaklama çadırı olmaması durumunda tesiste 3 gün 2 gece konaklama çadırı tedariği kişi basi 50 TL karşılığı sağlanacaktır.
  • Festival Programı ismi MOTOCARFEST olarak belirtilmiş ve ismine uygun olarak lüks motor kullanıcıları araç kullanıcılarına yönelik bir festivaldir.
  • Festival alanında motor kullanıcılarına ve araç kullanıcılarına yönelik satış ve tanıtım stantları yer alacaktır.
  • Festival alanında günlük ihtiyaçların karşılanacağı yiyecek, içecek, giyim gibi firmalar da satış stantlarını açabilecekler tanıtım yapabileceklerdir.
  • Festival programına her yaştan katılımcı gelecektir. Ve yine evcil hayvanların katılımına izin verilmiştir.
Kampçılık

Motocarfest Festival Giriş Ücretleri:

Festivale günlük katılım 100 TL

Ön satış kombine bilet 200 TL

(5 bilet üstü katılımcılar için özel indirim sağlanacaktır.)

Kapıda kombine bilet ise 250 TL dir.

Motocarfest Festival Organizatörleri İletişim:

Mesken Group : İrem Demircan 0552 413 68 60

Vrl Group : Tuğberk Vural 0541 515 83 53

Bütün outdoor aktivitelerinde güvenlik öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir makale veya video doğru eğitim ve deneyimin yerini alamaz. Özellikle outdoor ekstrem sporlarda kendi kişisel güvenliğinizden öncelikli olarak siz sorumlusunuz. Her zaman kişisel güvenliğinizi kendiniz ön planda tutun. Her durumda doğadan taraf olun.  Lütfen sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında iletişim sayfamızdaki bağlantıları kullanarak bize yazın. Outdoor aktiviteleri ve macera turizmi hakkında en son bilgileri almak için sitemizi takip ediniz. 

Türkiye’nin Outdoor Sayfası

Bir Cevap YazınCevabı iptal et

error: Content is protected !!