Ankara Beypazarı As Balıkçılık Kamp Alanı Tanıtımı

ANKARA

Ankara’da bulunan tarihi turistik ve doğal yerlerin listesi ve tanıtımı, Ankara kamp alanları, Ankara mutfağını oluşturan lezzetler için aşağıdaki yazılarımıza göz atın.

Ankara Gezilecek Yerler

Bu yazımızda Ankara kamp alanları listesini en geniş şekliyle yazımızda paylaşıyoruz. Ankara’da aileniz ve arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Ankara ücretli kamp yerleri ve Ankara ücretsiz kamp yerleri listesini derledik.

Tanıtımını yaptığımız yerler ile ilgili kısa ve kitabi bilgi vermeyi tercih ediyoruz. Zira güzellik kavramı görecelidir ve herkes kendi özgün düşüncesi ile tarihi turistik yerlere bakıp yorum yapmaktadır. Tavsiye üzerine gittiğiniz bir mekân sizin tatil anlayışınıza uymayabilir. Başkasının beğendiğini siz beğenmeyebilirsiniz. Hatta aynı yere iki farklı tarihte giderseniz görüşleriniz değişebilir.

Google haritalarda aynı yer hakkında birbirinin tamamen zıddı yorumlar görmekteyiz. Bu sebeplerle bu yazı sadece tanıtım amaçlı hazırlanmıştır. Yorumlardan kaçınılmaya çalışılmıştır. Gezip gördüğünüz yerlerin yargılamasını sizlere bırakıyoruz.

Listemizde sadece ruhsatlı kamp işletmeleri/tesisleri değil kamp çadırı kurulabilecek, karavan ile konaklanabilecek yerler de bulunmaktadır. Bu hususu kamp yapacağınız yeri seçerken göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.


Ankara Kamp Haritası

Ankara Kamp Alanları yazımızda yer alan diğer mekanların GPS koordinatlarını da haritamızda bulabilirsiniz. Haritaya tıkladığınızda listede yer alan kamp alanlarının harita konumunu ve bulunduğunuz yere uzaklığını öğrenebilirsiniz.

Harita Adresi: https://goo.gl/maps/SkdCpSH2mFzS7v747


Bu yazı Ankara Kamp Alanları yazımızın eki mahiyetindedir. Ankara’da yer alan diğer kamp alanlarının listesini ve tanıtımlarını görmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Ankara Kamp Alanları Listesi         

5   Ankara Beypazarı As Balıkçılık Kamp Alanı

Beypazarı As Balıkçılık Kamp Alanı

Ankara Beypazarı As Balıkçılık Kamp Alanı Tanıtımı:

Beypazarı’na 8 km uzaklıktaki tesiste göl kenarında ailenizle hoşça vakit geçirebilir restoranında ızgara balık ve et çeşitlerinin yanı sıra yöresel lezzetlerden tadabilir isterseniz oltayla balık tutup piknik yapabilirsiniz.

Beypazarı As Balıkçılık Kamp alanı, Ankara da çadır ve karavan kampçılığının yapılabileceği, balık restoranları ile de ünlenmiş olan bir kamp alanıdır. Beypazarı As Balıkçılık kamp yapmak isteyenlerin de uğradığı adreslerden biridir.

Birçok olanağa sahip olan kamp alanında hem keyifli vakit geçirebilir, tatilinizi yapabilirsiniz hem de birçok aktiviteyi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu aktiviteler içinde balık tutmak, doğanın temiz havasında yürüyüş yapmak, kampçılık, piknik gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında elektrik, internet, otopark, tuvalet, çeşme gibi imkanlarda sunulmaktadır.

Daha çok karavan kampının yapıldığı bu alanda çadırla da kamp yapabilirsiniz. Wi-Fi hizmetlerinden yararlanabileceğiniz yerler vardır. Burada balık tutabilir ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Tuvalet ve çeşme yerleri mevcuttur.

Tesiste kır düğünü, kapalı düğün salonu, olta balıkçılığı, piknik ve mesire alanı, karavan ve çadır camping imkanları bulunmaktadır.

Özellikle ailecek yapılacak kamplarda öncelikle burası tercih edilip kamp tecrübesi kazanılabilir.

Yeşil alan içerisinde kurulu olan, gürültüden uzak, yeşilin bütün tonlarının hakim olduğu tesiste aileniz ve dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilir, Beypazarı Yöresel Mutfağından seçkin lezzetlerin yanı sıra ızgara ve kebap çeşitlerinin lezzetlerinden tadabilirsiniz.

Beypazarı As Balıkçılık Kamp Alanı

Kamp olanakları: Beypazarı As Balıkçılık Kamp alanında bulunan balık restoranlarından yemeğinizi yiyebilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce de ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Ayrıca kamp alanında yürüyüş alanları, balık tutmak, piknik ve mangal yapmak için alanlar, elektrik, internet, tuvalet ve çeşme ihtiyacının karşılanacağı imkanlar bulunmaktadır.


  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı Diğer Bilinmesi Gerekenler: Doğrudan kamp alanı değil, kamp alanının da içerisinde bulunduğu büyük bir özel işletmedir.
  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı Giriş Ücretli mi? : Ücretli
  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı İletişim Bilgileri: 
  • Telefon: 0532 404 04 92
  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı web-sosyal medya sayfaları: 
  • Web Sitesi: http://www.beypazariasbalikcilik.com/
  • Facebook: https://www.facebook.com/beypazariasbalikcilik
  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı Adresi: Kırbaşı Yolu 8.Kilometre, 06730 Beypazarı/Ankara
  • Ankara As Balıkçılık Kamp Alanı Harita (GPS) Koordinatları: As Balıkçılık Kamp Alanı (Bulunduğunuz konumdan kamp alanına ulaşmak için bağlantıyı tıklayın. Bağlantıdaki haritayı açarak kamp alanının konumunuza uzaklığını öğrenebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.)

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal et

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.