https://turkeyoutdoor.org/, Türkiye’de outdoor (açık hava etkinlikleri) hakkında bilgi sağlayan bir web sitesidir. Site, yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi çeşitli açık hava etkinlikleri hakkında rehberler, rotalar, haberler ve etkinlikler sunmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri Paylaşım Merkezi

Doğaseverler, outdoor tutkunları ve macera arayışındakiler için Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik platformu artık hizmetinizde! TurkeyOutdoor.org olarak, doğa yürüyüşü grupları, outdoor kulüpleri ve bireysel maceraperestleri bir araya getiriyoruz.

İletişim Adreslerimiz. Bu adresler üzerinden etkinlik detaylarını ve resimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin outdoor tutkunlarını bir araya getiren platformda siz de yerinizi alın! ✨Aydın – Buharkent Tırmanma Yarışı İçin Geri Sayım Başladı!

2024 BUHARKENT TIRMANMA YARIŞI

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) iş birliğiyle düzenlenen AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 3. yarışı, Buharkent Belediyesi’nin destekleriyle 25-26 Mayıs tarihlerinde Aydın – Buharkent’te gerçekleşecek. Icrypex’in ana sponsorluğunda düzenlenen yarış, hem heyecan dolu anlara sahne olacak hem de otomobil sporları tutkunlarını bir araya getirecek.

Aydın – Buharkent Tırmanma Yarışı İçin Geri Sayım Başladı!

Yarış Hakkında Bilgi

Tarih ve Saat:
Yarış, 25 Mayıs Cumartesi günü saat 17:30’da Buharkent Belediye Meydanı’ndan verilecek sembolik start ile başlayacak. 26 Mayıs Pazar günü ise yarışın ana etkinlikleri devam edecek.

Yer:
Buharkent, Aydın, Türkiye

Destekçiler:
Buharkent Belediyesi, Icrypex, AVIS

Yarış Detayları

Buharkent Tırmanma Yarışı, ulusal şampiyonanın üçüncü ayağı olarak büyük bir önem taşıyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da yoğun seyirci desteği bekleniyor. Yarış, otomobil sporlarına olan ilginin artmasını sağlayarak bölge ekonomisine de katkı yapacak.

Aydın – Buharkent Tırmanma Yarışı İçin Geri Sayım Başladı!

Seyirci ve Katılımcılar İçin Bilgiler

Yarış hakkında tüm detaylara ve katılım bilgilerine Ege Otomobil Sporları Kulübü’nün resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. Yarış severler için harika bir hafta sonu geçirme fırsatı sunan bu etkinlik, otomobil sporları tutkunları için kaçırılmaması gereken bir deneyim olacak.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin:
Ege Otomobil Sporları Kulübü Resmi Web Sitesi


#BuharkentTırmanmaYarışı #Aydın #OtomobilSporları #TOSFED #AVIS2024 #TırmanmaŞampiyonası #EOSK #Motorsporları #Icrypex #OtomobilTutkusu


  • Bütün outdoor aktivitelerinde ve doğa sporlarında güvenlik öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir makale veya video, doğru pratik eğitim ve şahsî deneyimin yerini alamaz.
  • Özellikle outdoor ekstrem sporlarda kendi kişisel güvenliğinizden öncelikli olarak siz sorumlusunuz. Her zaman kişisel güvenliğinizi, birlikte olduğunuz takımın uyum ve güvenliğini ön planda tutun.
  • Her durumda doğadan taraf olun, çevreyi temiz tutun, vahşi hayvanlara, vahşi yaşamın devam ettiği doğaya kesinlikle zarar vermeyin.
  • Doğal, tarihi ve turistik mekanlara kesinlikle zarar vermeyin. Gittiğiniz yerlerde çöplerinizi bırakmayın, çöplerinizi getirdiğiniz gibi poşetler içerisinde geldiğiniz yere geri götürün veya bir çöp konteynırına atın.
  • Türkiye’de ormanlara girişlerde sık sık yasaklar uygulanmakta ve uymayanlara idari cezalar yazılmaktadır. Güncel orman giriş yasaklarını illerin Orman Bölge Müdürlüklerinden teyit etmelisiniz.
  • Teknik olarak doğada yapılan bütün outdoor aktiviteleri için önceden izin alınması gerekmektedir. Okuyucularımıza, kampçılara, doğa yürüyüşçülerine ve bütün outdoor sporlarına katılanlara tavsiyemiz, aktiviteye başlamadan önce hiç olmazsa kolluk güçlerini arayarak yapacakları doğa aktivitesi ve rotaları hakkında bilgi vermeleridir.
  • Outdoor ve doğaya dair görüş, düşünce, öneri ve istekleriniz bizim için değerlidir. Çekinmeden bize yazabilirsiniz.
  • Outdoor ve doğa aktiviteleri hakkında en son bilgileri almak için sitemize abone olabilirsiniz.

www.turkeyoutdoor.org: Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu. Sizi, unutulmaz bir doğa macerasına davet ediyoruz! Türkiye’nin en heyecan verici outdoor ve doğa sporları platformu olarak trekking, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi doğa sporlarıyla dolu maceralar hakkında detaylı rehberler, benzersiz rotalar, güncel haberler ve unutulmaz etkinlikler sunuyoruz. Her bir etkinlik için titizlikle hazırlanmış bilgiler, etkileyici rotalar, büyüleyici fotoğraflar ve ilham verici videolar sizi bekliyor.

Sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında iletişim sayfamızdaki bağlantıları kullanarak bize yazın.

Türkiye'nin outdoor ve doğa sporları platformu
Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu