https://turkeyoutdoor.org/, Türkiye’de outdoor (açık hava etkinlikleri) hakkında bilgi sağlayan bir web sitesidir. Site, yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi çeşitli açık hava etkinlikleri hakkında rehberler, rotalar, haberler ve etkinlikler sunmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri Paylaşım Merkezi

Doğaseverler, outdoor tutkunları ve macera arayışındakiler için Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik platformu artık hizmetinizde! TurkeyOutdoor.org olarak, doğa yürüyüşü grupları, outdoor kulüpleri ve bireysel maceraperestleri bir araya getiriyoruz.

İletişim Adreslerimiz. Bu adresler üzerinden etkinlik detaylarını ve resimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin outdoor tutkunlarını bir araya getiren platformda siz de yerinizi alın! ✨Adrenalin Tutkunlarına Müjde: Rope Jumping Turkey Ekibi Kurban Bayramı’nda Ankara’da!

Adrenalin Tutkunlarına Müjde: Rope Jumping Turkey Ekibi Kurban Bayramı’nda Ankara’da!

Rope Jumping Turkey (RJTurkey) ekibi, 14-23 Haziran tarihlerinde Ankara Güdül’de adrenalin dolu bir etkinlikle karşınızda olacak! 70 metre yüksekliğindeki tarihi kayalıklardan güvenli bir şekilde atlayış yapma fırsatını kaçırmayın.

Neler Bekliyor?

 • Tarihi Kayalıklardan Atlayış: Ankara Güdül’ün muhteşem manzarası eşliğinde 70 metreden atlayış.
 • Profesyonel Ekip: RJTurkey’nin deneyimli ve profesyonel ekibi, güvenliğinizden emin olmanızı sağlıyor.
 • Unutulmaz Bir Deneyim: Kurban Bayramı tatilini unutulmaz bir anıya dönüştürme şansı.

Katılım Sınırlı, Rezervasyon Şart

Kontenjan sınırlıdır, bu yüzden acele edin! Rezervasyon yaptırmak için hemen Instagram sayfamıza mesaj atabilirsiniz: RJTurkey Instagram

Kimler Katılabilir?

 • Adrenalin tutkunu olan herkes
 • Yeni deneyimlere açık olanlar
 • Yükseklik korkusu olmayanlar
Adrenalin Tutkunlarına Müjde: Rope Jumping Turkey Ekibi Kurban Bayramı’nda Ankara’da!

RJTurkey ile yükseklik korkunuzu yenmeye ve adrenalin dolu anlar yaşamaya hazır olun. Profesyonel ekip ile güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz bu atlayışlar, hayatınızın en heyecan verici anıları arasında yer alacak.

Bayram tatilini hep birlikte geçiriyoruz!🎉

Kurban Bayramını adrenalin ve macerayla geçir.
@RJTurkey ekibi, güvenli bir şekilde adrenalin dozunu alırken maceracı ruhunu tatmin etmek için her şeyi hazırlayacak. Arkadaşlarınla ve ailenle unutulmaz zaman geçir. 🫶🏻

70 metre yüksekliğindeki tarihi kayalıklar sana özgürlüğün ve cesaretin özünü göstermeye hazır. Böyle bir bayramı kesinlikle unutamayacaksın! 😍

🔺14-23.06
📍Güdül / Ankara
#inönüMağaraları

🧭 kayalığın yakınında keşfedilebilecek antik mağaralar ve tüneller bulunmaktadır. Bu keşifleri atlama öncesi veya sonrasında yapabilirsiniz.

2012’den beri rope jumping ile uğraşıyoruz. Bize güvenebilirsiniz çünkü:

1️⃣ Sadece uluslararası standartlara uygun UIAA sertifikalı ekipman kullanıyoruz ve ekipmanların dayanıklılığı atlayış yükünden katbekat fazladır. Örneğin, bir karabina ve bir halat iki tonun üzerinde bir ağırlığı taşıyabilir 💪. Biz her birinden ikişer tane kullanıyoruz!
2️⃣ 47000’e yakın GÜVENLİ atlayış yaptık! 6-82 yaş arası on binlerce insan korkularına meydan okudu!
Ya senin cesaretin var mı? 😎

Uygunluğumuz olan ve size de uygun olan gün ve saati belirlemek için DM’den mesaj atabilir veya gönderinin altına yorum yapabilirsiniz 📩

Kontenjanımız her zamanki gibi sınırlıdır. Rezervasyon yaptırmak için acele et. ✍🏻

#RJTurkey

Daha Fazla Bilgi ve Rezervasyon İçin:

RJTurkey Instagram

#rjturkey #ropejumping #extremesporhaberleri #ankaragüdül #adrenalinyüksekliği #kurbanbayramıetkinlikleri


 • Bütün outdoor aktivitelerinde ve doğa sporlarında güvenlik öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir makale veya video, doğru pratik eğitim ve şahsî deneyimin yerini alamaz.
 • Özellikle outdoor ekstrem sporlarda kendi kişisel güvenliğinizden öncelikli olarak siz sorumlusunuz. Her zaman kişisel güvenliğinizi, birlikte olduğunuz takımın uyum ve güvenliğini ön planda tutun.
 • Her durumda doğadan taraf olun, çevreyi temiz tutun, vahşi hayvanlara, vahşi yaşamın devam ettiği doğaya kesinlikle zarar vermeyin.
 • Doğal, tarihi ve turistik mekanlara kesinlikle zarar vermeyin. Gittiğiniz yerlerde çöplerinizi bırakmayın, çöplerinizi getirdiğiniz gibi poşetler içerisinde geldiğiniz yere geri götürün veya bir çöp konteynırına atın.
 • Türkiye’de ormanlara girişlerde sık sık yasaklar uygulanmakta ve uymayanlara idari cezalar yazılmaktadır. Güncel orman giriş yasaklarını illerin Orman Bölge Müdürlüklerinden teyit etmelisiniz.
 • Teknik olarak doğada yapılan bütün outdoor aktiviteleri için önceden izin alınması gerekmektedir. Okuyucularımıza, kampçılara, doğa yürüyüşçülerine ve bütün outdoor sporlarına katılanlara tavsiyemiz, aktiviteye başlamadan önce hiç olmazsa kolluk güçlerini arayarak yapacakları doğa aktivitesi ve rotaları hakkında bilgi vermeleridir.
 • Outdoor ve doğaya dair görüş, düşünce, öneri ve istekleriniz bizim için değerlidir. Çekinmeden bize yazabilirsiniz.
 • Outdoor ve doğa aktiviteleri hakkında en son bilgileri almak için sitemize abone olabilirsiniz.

www.turkeyoutdoor.org: Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu. Sizi, unutulmaz bir doğa macerasına davet ediyoruz! Türkiye’nin en heyecan verici outdoor ve doğa sporları platformu olarak trekking, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi doğa sporlarıyla dolu maceralar hakkında detaylı rehberler, benzersiz rotalar, güncel haberler ve unutulmaz etkinlikler sunuyoruz. Her bir etkinlik için titizlikle hazırlanmış bilgiler, etkileyici rotalar, büyüleyici fotoğraflar ve ilham verici videolar sizi bekliyor.

Sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında iletişim sayfamızdaki bağlantıları kullanarak bize yazın.

Türkiye'nin outdoor ve doğa sporları platformu
Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu