Türkiye’de outdoor (açık hava etkinlikleri) hakkında bilgi sağlayan Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu yürüyüş, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi çeşitli açık hava etkinlikleri hakkında rehberler, rotalar, haberler ve etkinlikler sunmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri Paylaşım Merkezi

Doğaseverler, outdoor tutkunları ve macera arayışındakiler için Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik platformu artık hizmetinizde! TurkeyOutdoor.org olarak, doğa yürüyüşü grupları, outdoor kulüpleri ve bireysel maceraperestleri bir araya getiriyoruz. İletişim Adreslerimiz. Bu adresler üzerinden etkinlik detaylarını ve resimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin outdoor tutkunlarını bir araya getiren platformda siz de yerinizi alın! ✨

Kamp ve Karavan Hakkında Her Şey Paylaşım Facebook Grubu Tanıtımı

CANLAR KAMP KARAVAN DERNEGI Facebook
CANLAR KAMP KARAVAN DERNEGI Facebook

Facebook Kamp ve Karavan Hakkında Her Şey Paylaşım Grubu Tanıtımı

Merhaba! Ben Merih Güney, Canlar Kamp ve Karavan Derneği Başkanıyım. Tüm Türkiye genelinde üyelerimiz mevcut olan derneğimiz, kamp ve karavan tutkunlarını bir araya getiren bir topluluktur. Sosyal medya platformumuz Facebook’ta, ana sayfamızın yanı sıra 38 grup ile birlikte paylaşımlar yapmaktayız ve 5800 takipçimiz bulunmaktadır.

Derneğimiz Hakkında

 • Kuruluş Tarihi: Şubat 2022
 • Üyelik: Üyelik kabullerinde din, dil, ırk ayrımı yapmıyoruz. Ancak, ülkemizde Atatürk sevgisi olmayanları kabul etmiyoruz.
 • Felsefemiz: Adımızda da belirttiğimiz gibi, bize “Merhaba” diyene “Canımızsınız” diyoruz. Kamp yapmak, çevre duyarlılığı ve kişisel iletişimin çok yüksek olduğu bir aktivitedir.
 • Etkinlikler: Her yıl farklı zamanlarda etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca, Beykoz Trekking ile birlikte her hafta yürüyüş etkinlikleri yapmaktayız.

İletişim Bilgileri

 • Merih Güney: 0530 642 7666
 • Ayşegül Taşcı: 0553 893 3075

Facebook Gruplarımız

Siz de kamp ve karavan tutkunlarıyla buluşmak, çevre duyarlılığı ve kişisel iletişimi güçlendirmek için aramıza katılabilirsiniz. Etkinliklerimizde buluşmak dileğiyle!

Saygılarımızla,
CKKDER

Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu olarak grupları hakkında bilgileri paylaşan Merih Damla Güney‘e teşekkür ediyoruz.


 • Bütün outdoor aktivitelerinde ve doğa sporlarında güvenlik öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir makale veya video, doğru pratik eğitim ve şahsî deneyimin yerini alamaz.
 • Özellikle outdoor ekstrem sporlarda kendi kişisel güvenliğinizden öncelikli olarak siz sorumlusunuz. Her zaman kişisel güvenliğinizi, birlikte olduğunuz takımın uyum ve güvenliğini ön planda tutun.
 • Her durumda doğadan taraf olun, çevreyi temiz tutun, vahşi hayvanlara, vahşi yaşamın devam ettiği doğaya kesinlikle zarar vermeyin.
 • Doğal, tarihi ve turistik mekanlara kesinlikle zarar vermeyin. Gittiğiniz yerlerde çöplerinizi bırakmayın, çöplerinizi getirdiğiniz gibi poşetler içerisinde geldiğiniz yere geri götürün veya bir çöp konteynırına atın.
 • Türkiye’de ormanlara girişlerde sık sık yasaklar uygulanmakta ve uymayanlara idari cezalar yazılmaktadır. Güncel orman giriş yasaklarını illerin Orman Bölge Müdürlüklerinden teyit etmelisiniz.
 • Teknik olarak doğada yapılan bütün outdoor aktiviteleri için önceden izin alınması gerekmektedir. Okuyucularımıza, kampçılara, doğa yürüyüşçülerine ve bütün outdoor sporlarına katılanlara tavsiyemiz, aktiviteye başlamadan önce hiç olmazsa kolluk güçlerini arayarak yapacakları doğa aktivitesi ve rotaları hakkında bilgi vermeleridir.
 • Outdoor ve doğaya dair görüş, düşünce, öneri ve istekleriniz bizim için değerlidir. Çekinmeden bize yazabilirsiniz.
 • Outdoor ve doğa aktiviteleri hakkında en son bilgileri almak için sitemize abone olabilirsiniz.

www.turkeyoutdoor.org: Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu. Sizi, unutulmaz bir doğa macerasına davet ediyoruz! Türkiye’nin en heyecan verici outdoor ve doğa sporları platformu olarak trekking, kamp, bisiklet, kano, dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, dalış, yamaç paraşütü, binicilik gibi doğa sporlarıyla dolu maceralar hakkında detaylı rehberler, benzersiz rotalar, güncel haberler ve unutulmaz etkinlikler sunuyoruz. Her bir etkinlik için titizlikle hazırlanmış bilgiler, etkileyici rotalar, büyüleyici fotoğraflar ve ilham verici videolar sizi bekliyor.

Sadece okuduğunuz makale değil outdoor ve doğaya dair yayınlanmasını ve irdelenmesini istediğiniz her konu hakkında iletişim sayfamızdaki bağlantıları kullanarak bize yazın.

Türkiye'nin outdoor ve doğa sporları platformu
Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu