Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Ankara Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı Kampçılık Eğitimi

Temmuz 13 @ 16:00 - 18:00

Ankara Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı Kampçılık Eğitimi

gokyuzusanatsaliyilikvakfi Ankara Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı Kampçılık Eğitimi

gokyuzusanatsaliyilikvakfi Ankara Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı Kampçılık Eğitimi

Türkiye İzcilik ve Gençlik Vakfı yöneticisi, izcilik lideri eğiticisi Mustafa Kın hocamız @kin.mustafa tarafından Ücretsiz düzenlenecek olan eğitimimize tüm doğa dostlarını bekliyoruz.

Ülkemizde kampçılık ve doğa etkinlikleri için çok fazla alan bulunmaktadır. Ancak bir çok kişi doğa içinde yaşayabilmek için profesyonel bir eğitim alma imkanı olmadığından bun eşsiz güzelliklerden mahrum kalmaktadır. Her ay düzenlenen kampçılık eğitimlerinimize gelerek hem yeni bir sosyal çevre edineceksiniz hem de ülkemizin bir çok güzel yerine ekonomik doğa etkinlikleri yapma fırsatınız olacak.

Eğitimimizde doğada yaşamak için nasıl bir donanıma sahip olmamız gerektiği tüm detaylarıyla aktarılacaktır.

13.07.2024 Cumartesi günü, saat 16:00’daki eğitimimize ÜCRETSİZ katılabilmek için WHATSAPP HATTIMIZ 0545 7410204’e etkinlik adını (Kamp) ve adınızı, soyadınızı yazarak kayıt artırabilirsiniz. Bekliyoruz

Aynı göğün altından sevgiler… 🤍

gokyuzusanatsaliyilikvakfi Ankara Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı Kampçılık Eğitimi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi