Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Ankara Polatlı Gordion Tümülüsü ve Eskişehir Sivrihisar Gezisi

Temmuz 18

Ankara Polatlı Gordion Tümülüsü ve Eskişehir Sivrihisar Gezisi

Ankara Polatlı Gordion Tümülüsü ve Eskişehir Sivrihisar Gezisi

Ankara Polatlı Gordion Tümülüsü ve Eskişehir Sivrihisar Gezisi

 

“Günübirlik Gezi 18 Ağustos 2024 pazar günü KOZA ile POLATLI GORDİON TÜMÜLÜSÜ VE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR GEZİSİ 18 Ağustos pazar günü Polatlı Gordion Tümülüsüne ve Eskişehir Sivrihisar’a günübirlik bir gezi düzenlenecektir. Uzun Kulaklı Midas veya Eşek Kulaklı Midas olarak anılan Cumg Kralının mezarı ve Gordion müze ziyaretinden sonra Eskişehir Sivrihisar’a gelinecektir. Sivrihisarda; – Zaimağa Konağı, – Arastalar çarşısı, – Alemşah Türbesi, – Sivrihisar Ulucamii, – Surp Yerostutyun Ermeni Kilisesi, – Kılıç Mescid minaresi, – Nasrettin Hoca Kültür Evi, – Açıkhava Müzesi, – Seyir terası ve Saat Kulesi, – Kilim müzesi, – Sivrihisar Tarihi evleri… gibi turistik yerlerin ziyareti ve yöresel yemekleri yedikten sonra dönüş yapılacaktır. Buna göre; Hareket durakları ve hareket saatleri : – Bursa Görükleden sabah saat 06.00 hareket. – 06.05 Küçüksanayi – 06.10 Nilüfer Metro Durağı – 06.15 Acemler Durağı – 06.20 Genç Osman Durağı – 06.30 Kestel Metro Durağı. *** Ücrete dahil olanlar: Gidiş dönüş yol ücreti, Seyahat sigortası ücreti, Park ücreti, Rehberlik ücreti. Gezi ücreti: 1500 TL.dir… Kayıt ve bilgi için +90 (546) 715 02 19 🐞

Ankara Polatlı Gordion Tümülüsü ve Eskişehir Sivrihisar Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi