Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Manavgat Beşkonak Rafting

Haziran 24 @ 08:00 - 17:00

Antalya Manavgat Beşkonak Rafting

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Antalya Manavgat Beşkonak Rafting

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Antalya Manavgat Beşkonak Rafting

 

TODOSK İLE RAFTİNG ZAMANI !!!!
Etkinlik: Rafting Turu /Beşkonak
Etkinlik Tarihi : 30.06. 2024 Pazar
Hareket Yeri: Tapu Müdürlüğü Otoparkı
Hareket Saati: 08.00
Todosk Tel : 0242 243 85 10
Todosk Gsm : 0552 480 85 10
Lütfen Programı okuyunuz!
Etkinliğimize üye olan/olmayan herkes 0242 243 85 10 & 0552 480 85 10 nolu telefondan kulüp sekreterliğine kayıt yaptırarark katılabilirsiniz .
Araç Güzergah Bölgesi ve Saati
Hurma ATM :07.30
Güneş Rest: 07.35
İlsağlık : 07.40
5m Migros Önü : 07.45
Tapu Müdürlüğü Otoparkı :08.00
100 Yıl (Saman Yolu Karşısı) :08.05
Büyükşehir Bel. : 08.10
Sampi – B.Onat : ( Eski Komaş Karşısı) 08.15
Kırcami : (Ebebek Önü) 08.20
Laura 08.30
Yol güzergahında uygun görülen bir yerde 15 dk. kahvaltı ve ihtiyaç molası verilecektir. Kahvaltı molasından sonra Köprülü Milli Parkına hareket edilecektir.
Rafting’e başlamadan önce verilecek info’nun ardından Kask, Can yeleği ve kürekler alınarak rafting başlangıç noktasına araçlarla gidilecek. Tura başlamadan önce kısa açıklamalar yapılarak botların olduğu yere kadar yürünecek ve tura başlanacaktır. İnfo da;botta ve nehirde nasıl davranılması gerektiği anlatılır. Botlarda kısa bir alıştırma ile takım ve kürek çekme uyumu sağlanıp ilk rapide girilir. Rafting turu bittikten sonra yemek ve dinlenme molasının ardından bizi bekleyen araçlara binilerek Antalya’ya dönülecek.
AÇIKLAMALAR
-Rafting Kalp ameliyatı olanlar, kronik astım hastaları ve hamileler için uygun değildir. Mekanda kalıp zaman geçirebilirler.
-Rafting , Öğle Yemeği, Ulaşım ve Rehberlik hizmetleri ücrete dahildir.
-İçecekler,Ekstre harcamalar, Fotoğraf / DVD Çekimi hizmete dahil değildir.
-Mekana dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır.
-Havlu, deniz şortu, mayo/bikini, deniz ayakkabısı/ suda yürüyüş ayakkabısı ,güneş kremi, güneş gözlüğü, raftingde ıslanacağınız için yedek giysi ve botta yanınıza alacağınız elektronik cihaz ve telefonlarınızı koyabileceğiniz kilitli poşet almanızı, düzenli olarak kullandığınız ilaçlarınızı yanınızda bulundurmanızı öneririz.
Rafting + Öğle yemeği + Ulaşım + Rehberlik hizmeti
Üyelerimiz için 950 TL
Misafirlerimiz için 1000TL

#naturel #rafting #sport #outdoors #outdoorsports

Todosk Doğa Sporları Kulübü todoskorgtr Antalya Manavgat Beşkonak Rafting
Haziran 24 @ 08:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi