Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Artvin Yaylaları ve Maçahel Trekking Ve Doğa Gezisi

Ağustos 8 - Ağustos 12

Artvin Yaylaları ve Maçahel Trekking Ve Doğa Gezisi

BOYTREK Artvin Yaylaları ve Maçahel Trekking Ve Doğa Gezisi

BOYTREK Artvin Yaylaları ve Maçahel Trekking Ve Doğa Gezisi

 

ARTVİN YAYLALARI & MAÇAHEL
BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU 2021 BELGE NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.
TARİH : 8-12 Agustos
FAALİYET SÜRESİ : 4 gece 5 gün.
ETKİNLİK ÜCRETİ : 15.000 TL
KAPORA : 5.000 TL
10 KATILIMCIYA ULAŞILDIĞINDA UÇAK BİLETLERİ ALINIR.
BOYTREK : 05363850850
ETKİNLİĞE DAHİL HİZMETLER : 4 Gece yarım pansiyon konaklama / 4 kahvaltı-4 akşam yemeği.
Rize’den başlayarak bütün ulaşımlar /Alan rehberliği hizmeti/Seyahat Sigortası
DAHİL OLMAYANLAR Gidiş dönüş uçak bileti.Öğlen yemeği
Doğu Karadeniz’in büyüleyici bir doğasında bulutların üzerindeki yaylalarda unutulmaz bir deneyim yaşamaya gidiyoruz. Artvin’in engin yeşillikteki muhteşem yaylalarında 4 gece 5 gün boyunca keşfe çıkıyoruz.
NOT: 10 katılımcıya ulaşınca uçak biletleri alınır.
8 Ağustos Perşembe/ 1.GÜN : Sabah Rize Havaalanı’ndan aracımızla tüm katılımcıları alıyoruz. Arhavi Kamilet Vadisi’nde 18. yüzyılda moloz ve kesme taşlardan yapılmış tarihi Çifte Köprüler ile 92 metre yüksekten vadi tabanına dökülen Mençuna Şelalesi’ni geziyoruz. Sonrasında karagöllerin en güzeli Borçka Karagöl çevresinde yürüyeceğız. Akşam Heba yaylasında bir yayla evinde konaklama.
2.GÜN /9 Ağustos Cuma : Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra 5 saatlik yürüyüşle Otingo Vadisi ve Camlli Vadisini görüyoruz. Verketil Geçiti üzerinden Karçal’ın görkemli manzarasına hakim 2250 rakımlı Beyazsu yaylasında konaklıyoruz.
3.GÜN /10 Ağustos Cumartesi :Sabah kahvaltısı sonrası 2800 rakımda bulunan Yıldız Gölü’ne 2-3 saatlik bir yürüyüşle ulaşıyoruz. Gölün buz gibi sularında yüzmek isteyenler havlu da getirsin. Akşam yine Beyazsu Yaylasındaki pansiyonumuzda konaklıyoruz.
4.GÜN/ 11 Ağustos Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası Beyazsu Yaylası’ndan çıkıp Gorgit Yaylası Efeler köyüne yürüyoruz. Unesco tarafından tescillenmiş Türkiye’nin tek biyosfer alanı olan Maçahel bölgesindeki bir köy evinde konaklıyoruz.

5.GÜN/ 12 Ağustos Pazartesi :
Macahel merkezdeki tarihi camiyi Maral köyü İremit Mahallesi’ndeki kök boyası motifli ahşap camiyi ziyaretten sonra Maral Şelalesi’ne gidiyoruz. 4 saatlik bir araç yolculuğundan sonra Rize Havaalanı’na ulaşıyoruz.

BOYTREK Artvin Yaylaları ve Maçahel Trekking Ve Doğa Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi