Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events
  • This event has passed.

Aydın Kuşadası Ayyıldız Doğa Spor Kulübü Buluşması

Haziran 28 @ 19:00 - 23:30

Aydın Kuşadası Ayyıldız Doğa Spor Kulübü Üyeler Buluşması

Aydın Kuşadası Ayyıldız Doğa Spor Kulübü Buluşması

Aydın Kuşadası Ayyıldız Doğa Spor Kulübü Buluşması

 

28,06,2024 CUMA AKŞAMI KUŞADASI AYYILDIZ BEACH PARTİSİNDE BULUŞUYOR 🎉🎉
SAAT 19,30 da
KAMP SANDALYEMİZ ÇAYIMIZ KAHVEMİZ İCECEĞİMİZLE BİRLİKTE MÜZİK VE HOŞ SOHBET EŞLİĞİNDE GÜNÜ BATIRIP VE AKŞAMINA YILDIZLAR ALTINDA FUL EĞLENCEYE NE DERSİNİZ
BENCE HEP BİRLİKTE ÇOK GÜZEL OLUR
Eeee hadi o zaman cuma akşamı buluşalım biz ordayız sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız 🎉🎉
Yer; Setur marina engelli plajı 🎉
Katılım tamamen ücretsizdir
Aydın Kuşadası Ayyıldız Doğa Spor Kulübü Buluşması

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi