Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bolu Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri ve Göksu Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Haziran 29 - Haziran 30

Bolu Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri ve Göksu Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Bolu Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri ve Göksu Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Bolu Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri ve Göksu Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

KÖROĞLU DAĞ EVLERİ ve GÖKSU TABİAT PARKI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
29 – 30 HAZİRAN 2024 Cumartesi ve Pazar ( 2 Gün 1 Gece )
Yer: Bolu Kıbrıscık
İbrahim Birlikay: 0533 307 41 24
Ali Fuat Arslan : 0532 594 78 82 (Katılacak olan arkadaşlar bu numaradan isimlerini yazdırabilir. Wathsap gurubu kuruldu.)
Ücret : 1750tl.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR :
🔺️ İstanbul’da başlayıp İstanbul’da biten tüm ulaşım.
🔺️4 kişilik odalarda 1 gece konaklama. 🔺️Seyahat sigortası. Acente giderleri.
DAHİL OLMAYANLAR : Tüm Yemekler ve kişisel harcamalarınız.
Sadece 1 gece kalınacağı için yanınıza 1 akşam yemeği ve bir sabah kahvaltısı malzemesi almanız kafidir. Dağ evlerinde her türlü gereksinim olduğundan dolayı sadece yiyecek ve yürüyüş kıyafetleri almanız yeterlidir. Lüks beklentisi olanlar için uygun değildir.
ÖNEMLİ
❗️4 Kişilik 2 katlı dağ evlerinde kalınacak üst katta tek kişilik 2 baza yatak alt katta açılır kanepe ve yere serilen ek yatak bulunuyor. Üst katta oda kapıları yok
❗️Dağ evi olduğu için 4 kişi kalacak ( Başka seçenek yoktur.)
❗️Her evin önünde mangal var.
❗️Her evin mutfağı, tüpü, çaydanlık, tabak bardakları var. 4 kişilik
❗️Her odada mini buzdolabı var.
❗️Dağ evlerine yürüme masafeli 1 km. market, Fırın ve kasap var.
❗️Her dağ evinde nostalji sobalar var.
❗️Banyo ve sıcak su var. Banyo ve el yüz havlusu yok Tek kullanımlık şampuan var. El sıvı sabun var. Saç kurutma makinası yok.
❗️Cumartesi Giriş 12.00- Pazar Çıkış 11.00
İlk sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde bir tesiste yapacağız.
Dönüş akşamı yemek için: Birlikte karar verileceğiz.
PROGRAM
  1. gün : 29 Haziran 2024 Cumartesi : 6.oo’da İncirli’den hareket ediyoruz Öğlen Kıbrıscık da olup market alışverişi yaptıktan sonra 12.oo gibi odalarımıza yerleştikten sonra isteyenler ile Köroğlu Dağı Zirve çıkışı için araçla zirve başlangıç noktamıza gidip 6 – 7 km. lik zirve ye çıkıp Zirve fotoğraflarımızı çektikten sonra tekrar aracımıza binip kampımıza dönüyoruz . Zirve çıkışına gelmek istemeyenler Dağ Evlerinde kalıp yakındaki gölete yürüyüş yapıp veya kamp yerinde Bolu nun temiz havasında vakit geçirebilirler. Akşam yemeğinden sonra kamp ateşimizi yakıp sohbet ediyoruz.
  2. gün : 30 Haziran 2024 Pazar 10.oo gibi odalarımı boşaltıp kampı ter edip Aladağlar Göksu Tabiat Parkına doğru yola çıkıyoruz , Göksu tabiat parkında takriben 10km. lik bir doğa yürüyüşünden sonra aracımıza binip İstanbul a yola çıkıyoruz. Takriben 23.oo – 24.oo gibi İstanbul da oluyoruz.
Araç Durakları
06.oo İncirli E-5 Edirne yönü Ömür Plaza önü
06.15Mecidiyeköy Vakıfbank Önü
06.30 Kadıköy ( Ziraat Bankası Belediye karşısı)
06.40 E-5 Göztepe
06.45 E-5 Kozyatağı
06.50 E-5 Bostancı + Küçükyalı +Maltepe +Kartal +Pendik+ Vs.
Yol üzerindeki bildireceğiniz duraklardan.
Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!
UYARILAR:
* Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği şeklinde planlanmış programlarımız yoktur.
* Katılımcılar doğaya çıktıklarında belirli risklere maruz kalabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.
* Kalp, tansiyon, solunum ve ortopedik rahatsızlığınız varsa kesinlikle etkinliğe katılmayınız.
* Belirli bir zaman aralığında yürüyüşün tamamlanabilmesi için yürüyüş temposunu bozacak hal ve hareketlerden kaçınılmalıdır.
* Etkinliğimizde alkol vb. kullanımı yasaktır. Mümkünse bir gün önceden de alınmaması yürüyüş temposu ve kalp ritminiz için yararlı olacaktır.
* Rehber, parkurda duruma göre değişiklik yapabilir.
YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER :
• Bilekleri saran yürüyüş botu: Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. (Topuklu, kösele, terlik ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin.)
• Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası.
• Hava durumuna göre yağmurluk veya panço , tozluk.
• Göğüs ve bel destekli küçük bir sırt çantası (yiyecek, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için)
• Düdük, çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs…
• Kullandığınız özel bir ilaç varsa yanınızda bulundurunuz ve bunlar hakkında tur liderini ve arkadaşlarınızı bilgilendiriniz.
• Yanınızda yeterli miktarda su ve en az bir günlük yiyecek bulundurun. Ayrıca yürüyüş sırasında atıştırmak için çikolata ve kuru yemiş gibi yiyecekler bulundurunuz.
• Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. (Kot giymeyin!
ÖNEMLİ NOT : SON 15 GÜN DEN SONRA İPTAL EDEN KATILIMCILARIN YERİNE KİMSE BULUNAMAMASI DURUMUNDA ETKİNLİK ÜCRETİNİ ÖDEMEK DURUMUNDADIRLAR.
ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,ETKİNLİK 1618 nolu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLERDEN
TURSAB SEYAHAT ACENTESİ ETKİNLİĞİ OLUP BİZİM GÖREVİMİZ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır. Hiçbir surette para toplanmaz bilet ve kesilmez, katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden ki katılacağım dediğinizde katılmazsanız , katılım ücretini ödemek zorundasınız.
Araçlarımızda belli bir oturma düzeni yoktur. Biniş sırasına göre isteyen istediği yere oturabilir. Yan koltuğunuz hariç yer tutulmaması rica olunur. Oturma düzeni tur boyunca geçerlidir.
NOT: Ücret bu günkü akaryakıt fiyatları üzerinden hesaplanmıştır. O gün farklı fiyatlar olursa güncelleme yapılacaktır.
Bolu Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri ve Göksu Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi