Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Dağcı İsmet İnan’ı Anma Programı

Haziran 29

gragramı

Dağcı İsmet İnan Anma Programı

Dağcı İsmet İnan Anma Programı

İsmet İnan Anma Programı 29 Haziran
Niğde Aladağlar Körtekli eteklerinde kayarken, çığ düşmesi ile 10.3.2024 de kaybettiğimiz arkadaşımız İsmet İnan’ ı vefat ettiği Aladağlar’ da anacağız, plaket çakacağız, baba dikeceğiz, Mehmet Senol’ un desteği ile adına yaptırdığımız çeşmeyi de ziyaret edeceğiz.
28 Haziran Cuma akşam 19:00 hareket.Yeterli sayı olursa minibüs tutulacaktır.Olmaz ise otobüs yada özel araç ile İstanbul ve Ankara’ dan Niğde Aladağlara gidilecektir.Yol gideri ortaklaşa ödenecektir.
29 Haziran Cumartesi 09.00 Çukurbağda toplanma ve traktör biniş. Sarımehmedlerin en üst noktasında ormanın bittiği bölgeye plaket çakılacaktır. Hava müsait ise Körtekli eteklerine bir baba dikilecektir.Burada da arkadaşımız İsmet’ i anacağız.
Bu etkinliğin ardından İsmet için yaptırdığımız çeşmeye gidilecektir.
Çeşmeden sonra kamp bölgesine geçilecektir. Sayıya göre kamp yeri belirlenecektir. Kampa varıldıktan sonra hareket saatine kadar herkes serbesttir.Gece 10:00 sessizlik saati.
Traktör ve milli park bedeli bildirilecek ve katılımcılardan toplanacaktır.
30 Haziran Pazar 16:00 traktör hareket saatidir.17:00 eğer tutuldu ise minibüs hareket saatidir.Kendi imkanları ile gelenler istedikleri saatte ayrılabilir.
Gruplarınızda duyurmanızı ve katılımınızı rica ederiz.
Araç ve kamp organizasyonu için isim telefon kan gr acil durumda aranacak kişi ve nasıl geleceğinizi ( kendi imkanı ile yada minibüs vs ile) bilgisini lütfen Aysun Çervatoğlu na WhatsApp dan 542 2750251 bildiriniz.
Kendisine erişemez iseniz Hafize Yiğit den de 0532 7770792 bilgi alabilirsiniz. Ayrıca özel aracı ile gelip yolcu alıp masrafı paylaşabilecekler de lütfen bildirsin.
Saygılarımızla..
Ismet Inan Anma Grubu

 

Dağcı İsmet İnan Anma Programı
Haziran 29
Etkinlik Kategori:

Organizatör

01 Dağcılık Platformu

Mekan

Niğde Aladağlar
Niğde, Turkey + Google Haritalar

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi