Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Kral Havuzunda Yüzme

Temmuz 7

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Kral Havuzunda Yüzme

07 TEMMUZ 2024 KRAL HAVUZU Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Kral Havuzunda Yüzme

07 TEMMUZ 2024 KRAL HAVUZU Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Kral Havuzunda Yüzme

 

 

Hyperion ile iki sene önce keşfini yaptığımız bize özel rotamıza gidiyoruz.
Kanyon içerisindeki birbirine bağlı iki farklı havuzda yüzme ve kahve molası vereceğimiz bu bakir bölge serinleme fırsatı olacak.Küçük bir derenin beslediği berrak bir suyla dolu biri gercekten büyük diğeri ise küçük bu iki havuza ulaşmak için aksiyonel bir parkuru aşmamız gerekecek. Yorgunluğun finalinde kaya üzerlerinden havuzlara atlayabilirsiniz. Sadece kanyon ve havuzlar değil,köy içi geçişler de yapacağımız rota bizleri hem kültürel hem de görsel olarak tatmin edecek. Faaliyet günü hava güneşli görünüyor. Su dışında ilerlediğimiz kanyon iniş ve geçişleri biraz beceri ve dikkat gerektiriyor. Ama gördüğümüz manzaralar ve suyun keyfi bütün yorgunluğumuzu alacak.
Bu faaliyete Grup disiplini içinde katılım sağlayacak, Kondisyon eksiği olmayan doğa severlerimizi kabul edebileceğiz.
Ulaşım
Rehberlik
550TL
Bölge: Kızılcahamam
Rota : 7 Km
Parkur : Zor

07 TEMMUZ 2024 KRAL HAVUZU Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Kral Havuzunda Yüzme

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi