Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Kınalıada Deniz ve Doğa Yürüyüşü

Temmuz 10

İstanbul Kınalıada Deniz ve Doğa Yürüyüşü

İstanbul Kınalıada Deniz ve Doğa Yürüyüşü

İstanbul Kınalıada Deniz ve Doğa Yürüyüşü

 

KINALIADA DENİZ VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

10 TEMMUZ ÇARŞAMBA

Parkur Zorluğu: KOLAY

Parkur Uzunluğu: 10 KM

Yürüyüş Lideri: ESAT ÇOBAN- 05353243217

Program:

Ada vapuru saat 10:00 da Kabataş’tan kalkıyor Vapur erken doluyor bu sebeple 10 dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz. 10:20’de Kadıköy ‘de oluyor.

11:10’de Kınalıada vapur iskelesi çıkışında buluşup toplanıyoruz. Alışverişimizi adada marketten yapacağız. İskele yakınında ki şemsiye ve şezlonglardan kiralayarak deniz keyfi yapacağız. İsteyenlerle bir ara yürüyüşte yapabiliriz.

ETKİNLİK ÜCRETİ SPOR KULÜBÜ ÜYELERİ 30 TL WEB ÜYELERİ 60 TL DİR.

İstanbul Kınalıada Deniz ve Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi