Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kocaeli Karamürsel Çamdibi Köyü Doğa Yürüyüşü ve Kahvaltı Turu

Temmuz 14

Kocaeli Karamürsel Çamdibi Köyü Doğa Yürüyüşü ve Kahvaltı Turu

Kocaeli Karamürsel Çamdibi Köyü Doğa Yürüyüşü ve Kahvaltı Turu1

Kocaeli Karamürsel Çamdibi Köyü Doğa Yürüyüşü ve Kahvaltı Turu1

 

Karadeniz doğa doksunu andıran rüya gibi gezi sizleri bekliyor..

Tarihi İpek yolunda hafif bir yürüş ve göl manzarası eşliğinde kahvaltı..

 

Karamürsel ilçesine bağlı Çamdibi Köyü göletine gideceğiz. Gölet kenarında bulunan Çamdibi Köyü Kooperatifinde köy kahvaltısı yapacağız. Doyumsuz manzaraya sahip olan bu gölet sizleri büyülyecek güzelliktedir.

 

Tur Programı:

Tüm misafirlerimizi bekleme noktalarından alıp, Karamürsel ilçesine bağlı Çamdibi Köyü baraj gölüne varıyoruz. Göl kenarında, manzara eşliğinde bizler için hazırlanan yöresel köy kahvaltıda kahvaltımızı yapacağız,  (Çamdibi Alabalık Kahvaltı)

Kahvaltı sonrası tarihi ipek yolu diye adlandırılan, Kahvaltı sonrası aracımıza geçerek Çamdibi Köyü ve Fulacık köyü arasında bulunan tarihi patika İpek Yolu na varıyoruz. Aracımız dan inerek 2 saat ile 3 saat arası sürecek orman içi yürüyüşümüzün ardından Çamdibi baraj gölünde yürüyüşümüzü bitiriyoruz.  Serbest zaman biriminde dileyenler kahvaltı aldığımız aynı mekanda alabalık veya tercihli yiyecek alabilir. Yemek sırasında Karaoke partisi yapabilir ve eğlenip dans edebiliriz..

Günün sonunda aracımıza geçerek İstanbul’a dönüş yapıyoruz, sizleri aldığımız bekleme duraklarına bırakarak başka bir Rota Bizden turunda buluşabilmek dileğiyle vedalaşıyoruz..

Kocaeli Karamürsel Çamdibi Köyü Doğa Yürüyüşü ve Kahvaltı Turu1

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi