Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Muğla Fethiye Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Temmuz 23 - Temmuz 27

Muğla Fethiye Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Fethiye Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Fethiye Çocuk ve Aile Yaz Kampı

 

Oyunbaz kaşifler yaz kampları Temmuz ayında da devam ediyor 🧚‍♀️🌈
23-27 Temmuz tarihlerinde 4 gece 5 gün Fethiye/Pastoral Vadi’de, doğanın içerisinde harika bir alanda yapacağımız yaz kampımızda buluşalım. Kampımızda çocuklar hazırladığımız atölyelerde, orman keşfi zamanlarında keyifli zaman geçirirken siz tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Doğanın içerisinde bol bol keşfe çıkıyoruz, oyunlar oynuyor, atölyelerde üretiyor, eğleniyor, denizin ve havuzun tadını çıkarıyoruz.

Kampta çocuklar ve ebeveynlerle neler yapıyoruz?
Orman oyunları
Deniz zamanı
Drama temelli doğaçlama
Temel oyunculuk atölyesi
İnteraktif doğaçlama tiyatro
Çocuk şarkıları
Kukla yapımı atölyesi
Tuhaflardan tuhaf bir masal
Yoga
Tai Chi

Konaklama yerimiz: @pastoralvadiecofarm

*4-12 yaş çocuklar içindir.

Detaylı bilgi ve iletişim:
Hanife 05373315817
@thinking.community

Oyunbaz Kaşifler Çocuk Aile Kampları thinking community Muğla Fethiye Çocuk ve Aile Yaz Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi