Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Rize Çamlıhemşin Altıparmak Dağları Doğa Yürüyüşü ve Gezi Programı

Ağustos 16 @ 08:00 - Ağustos 19 @ 17:00

Rize Çamlıhemşin Altıparmak Dağları Doğa Yürüyüşü ve Gezi Programı

Rize Çamlıhemşin Altıparmak Dağları Doğa Yürüyüşü ve Gezi Programı

Rize Çamlıhemşin Altıparmak Dağları Doğa Yürüyüşü ve Gezi Programı

 

12.000
3.000
3 Gece 4 Gün
Min 7 Max 14
Orta – Zor

RİZE – DİDİNGOLA

Rize-Artvin Havaalanı’nda sabah saatlerinde buluşup en geç saat 10:00 sularında havaalanından hareket ediyoruz.
Yarım saatlik bir araç yolculuğu ile Çamlıhemşin’e ulaşıyoruz. Çamlıhemşin’de yemeğimizi yedikten sonra araç değiştirip 4×4 Unimog dediğimiz araca geçiyoruz ve 4 gün sürecek olan yayla maceramıza başlıyoruz.

Unimog ile manzaralar eşliğinde yaklaşık 2 saat sürecek olan yolculuğumuz sonunda Didingola tüm doğallığıyla bizleri karşılayacak. 2400 rakım yükseklikte, dere kenarına, Altıparmak Dağları eteklerinde kurulan bu yayla hem hikayesiyle, hem de halen doğal kalmış evleri, insanları ve kültürüyle bizleri şaşırtmaya, unutulmaz maceralar yaşatmaya aday.

Didingola’ya vardığımızda eşyalarımızı teleferiğe yükleyip otele gönderiyoruz ve ardından biz de otele doğru yürümeye başlıyoruz. Yaylanın girişine kadar araba yolu var, yayla halkı evlerin olduğu bölgeye araba yolu girmesini yasaklamış (Bu güzel kararı alkışlıyoruz). Ardından otelimize yerleşiyoruz ve dinlenmeye çekiliyoruz

Rize Çamlıhemşin Altıparmak Dağları Doğa Yürüyüşü ve Gezi Programı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi