Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Rize Petran Garzavan Yaylası Trekking

Temmuz 7

Rize Petran Garzavan Yaylası Trekking

KDRK kdrksporkulubu Rize Petran Garzavan Yaylası Trekking

KDRK kdrksporkulubu Rize Petran Garzavan Yaylası Trekking

 

KDRK spor kulubü olarak 07/07/2024 Pazar günü Petran-Garzavan yaylası trans-yürüyüş faaliyetine gidiyoruz.
Faaliyetimiz Pazar günü Sabah 8:30 da kulup binamızın önünden araçlarımızla hareket ederek başlayacaktır. İkizdere’de vereceğimiz çay molasından sonra Petran köyüne hareket edeceğiz. Petran’a vardığımızda endemik bitki örtüsünün arasından 7 kml lik yürüyüşümüzle Garzavan yaylasına ulaşacağız.
🥾Faaliyetimiz yürüyüş ağırlıklı olduğu için bileğimizi saran bot giymemizde fayda var.
⛅️ Faaliyet 2000m rakım üstünde olduğu için yağmur kaçınılmaz olabiliyor. Yanımızda yağmurluk bulundurmakta fayda var.
🍔Yemeğimizi ve atıştırmalığımızı yanımızda götürmeyi unutmuyoruz.

Kayıt için
Mehmet Emin Ayhan 05337220411
Ali Yılmaz 05330300070

#history #historical #travel #travelblogger #blog #blogger #life #instaphoto #lifestyleblogger #lifestyle #photo #landscape #photoshoot #photooftheday #sun #sunset #instagram #instagood #instalike #adventure #adventuretime #travellife #traveltheworld #travelling #instatravel #bloggerstyle

KDRK kdrksporkulubu Rize Petran Garzavan Yaylası Trekking

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi