Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Sakarya Geyve Doğançay Doğa ve Dere Yürüyüşü

Temmuz 7

Sakarya Geyve Doğançay Doğa ve Dere Yürüyüşü

Sakarya Geyve Doğançay Doğa ve Dere Yürüyüşü

Sakarya Geyve Doğançay Doğa ve Dere Yürüyüşü

 

Sıcakların aman vermediği şu yaz günlerinde siz serinlemeye davet ediyoruz. Ve bu havalarda en doğrusu; dere yürüyüşleri, temiz gölde yüzmeceler ve bir parça nefes alabilme aktiviteleri başı çekmektedir.
Sizleri İstanbul’ a çok yakın olan bir mesafeye götürüyoruz.
Derenin içersinde, kenarında, bazen bileğe, bazen bele kadar suda yürüyüşümüz sürecek.
Son derece keyif alacağınız ferah bir etkinlik olacak .
PROGRAM
Pazar sabahı minibüsümüz ile Kocaeli-Sakarya istikametine doğru yol alacağız.
Kahvaltıyı güzergahımız üzerinde bir tesiste yapabileceğiz. Dileyen kendi yiyeceğini yanında getirebilir. Yürüyüş başladığında dileyen derenin içersinden ıslanarak ilerleyebileceği gibi, kuru kuru yürümek isteyenler ise derenin kenarından yana tercihlerini kullanabilir.
Lakin karpuz kabuğunun suya düştüğü şu günlerde sudan kaçmak pek akıl karı gelmeyebilir, istisnalar hariç. Hava kararmadan etabı bitirdiğimizde Alabalık Tesislerinde güzel bir ziyafet çekebiliriz.
Hadin bakalım, maceraya hazırmısınız :))
GETİRLMESİ Gerekenler-Önerilenler :
– Bileği saran bir bot. Mümkün ise eski tip olsun. Alt yan kenarları delerek, içeriye giren suyun boşalmasını tahliye edersiniz.
– Olanların var ise kask ve dizlik kullanması tavsiye edilir.
– Güneş gözlüğü ve koruyucu kremler.
– Su Matarası ve Termos(sıcak su, çay…)
– Sandviç ve atıştırnalıklarınız(kuru yemiş-ceviz-fındık, kuru incir-kayısı, hurma, cezerye bar…)
– Baton, kafa feneri, düdük, çakı, çakmak…vs
ÜCRET : Maliyet Paylaşımı esastır. 600 Lira.
Rehber : Cemil Avcı
Sakarya Geyve Doğançay Doğa ve Dere Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi