Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Sinop Erfelek Şelaleleri – Şahinkaya Kanyonu Doğa Yürüyüşü Ve Kültür Gezisi

Ağustos 16 - Ağustos 18

Sinop Erfelek Şelaleleri – Şahinkaya Kanyonu Doğa Yürüyüşü Ve Kültür Gezisi

BOYTREK Sinop Erfelek Şelaleleri Şahinkaya Kanyonu Doğa Yürüyüşü Ve Kültür Gezisi

BOYTREK Sinop Erfelek Şelaleleri Şahinkaya Kanyonu Doğa Yürüyüşü Ve Kültür Gezisi

SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ – ŞAHİNKAYA KANYONU

BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU 2021 BELGE NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.
HAREKET GÜNÜ VE SAATİ : 15 Ağustos perşembe günü saat 23.00’de İncirli’den hareket ediyoruz.
ETKİNLİK TÜRÜ : Yürüyüş ve Kültür Gezisi
ETKİNLİK ÜCRETİ 2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 7200 TL
ÜCRETE DAHİL OLANLAR : 2 gece Sinop’ta otel konaklaması, 2 sabah kahvaltısı, sağlık sigortası, istanbul-Sinop arası tüm transferler, rehberlik ve acenta Ücreti .
BOYTREK TEL : 05363850850
PROGRAM:
16 Ağustos Cuma: Sabah Şahinkaya Kanyonu Seyir Tepesinde muhteşem fotolar çekeceğiz. Sonra tekne ile kanyon turu yapacağız. (extra) Akşam saatlerinde Sinop’a ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz.
17 Ağustos Cumartesi : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sinop Kalesi’ni, Tarihi Sinop Cezaevi’ni, Hamsilos Koyu’nu ve İnce Burun’u gezeceğiz.
18 Ağustos Pazar : Erfelek Tatlıca Takım Selaleri’ni gezecek ve şelale içinde yürüyüş yapacağız.
ŞAHİNKAYA KANYONU: Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bulunan Şahinkaya Kanyonu, Türkiye’nin ikinci büyük su kanyonu. Kanyon İstanbul Boğazı’nın derinliğinin 2-3 katı bir derinliğe sahip. Altınkaya Baraj Gölü’nde bulunan Şahinkaya Kanyonu, Kızılırmak üzerindeki en dar, en uzun geçit.
SİNOP KALESİ VE CEZAEVİ : Yüzyıllar boyunca Sinoplu gemiciler için önemli bir merkez ve liman olan Sinop Kalesi MÖ 7. yüzyılda inşa edildi.Sinop Kalesi içinde kurulu Sinop Cezaevi, 1999 yılında kapatılarak müze olarak kullanılmaya başlandı. Cezaevi ünlü romancı ve şair Sabahattin Ali’nin Aldırma Gönül Aldırma şiirine de konu olmuştur.

HAMSİLOS KOYU : Hamsilos; Sinop il sınırları içinde, Türkiye’nin en kuzey ucunu oluşturan İnce Burun üzerinde bulunan bir koy.
İNCEBURUN DENİZ FENERİ : 1863 yılında denizden 38 metre yükseklikte inşa edilen İnceburun Deniz Feneri ise Türkiye’nin en eski deniz fenerlerinden biridir.
SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ : Diğer adıyla Tatlıca takım şelaleleri irili ufaklı 28 ayrı şelaleden oluşuyor.
WHATSAPP GRUBU
https://chat.whatsapp.com/Hxwbt5ywtQmHK5MVPaLpQT

BOYTREK Sinop Erfelek Şelaleleri Şahinkaya Kanyonu Doğa Yürüyüşü Ve Kültür Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi