turkeyoutdoor

www.turkeyoutdoor.org sitesi, Türkiye’de outdoor alanında ihtiyaç duyulan bütün bilgileri tek bir sitede toplamak ve kullanıcının hizmetine sunmak üzere 2020 yılında yayın hayatına başladı.

NE İÇİN YAYINDAYIZ?

Outdoor kelimesi İngilizce olup Türkçe’de doğa sporları, doğa etkileşimi, doğada yapılan etkinlikler, rekreasyon, yenilenme, doğada yenilenme, canlanma, doğa yürüyüşü (hiking, trekkig), dağcılık, tırmanma, ekstrem sporlar, kampçılık, su sporları… vb. gibi kelime, kavram ve aktivitelerin neredeyse tamamı hatta daha fazlası için kullanılmaktadır. Outdoor kavramının içini dolduran bütün alanlarda aydınlatıcı, öğretici, bilgi verici yayınlar yapmak istiyoruz.

Türkiye’de Outdoor:

Outdoor Türkiye’de son yıllarda hızla gelişmekte olup artık bir sektör olarak tanımlanmaya başlamıştır. Bugün sektör olmanın başlangıcında olan outdoorun gelecekte “Türkiye’de outdoor endüstrisi” olarak anılacağına inanıyoruz.

Sektörden endüstriye giden yolda outdoor sevenlerin ve paydaşların her türlü bilgi, ihtiyaç, paylaşım ve eğlence arayışlarına cevap vermek üzere yayına başladık.

TÜRKİYE’NİN OUTDOOR SAYFASI

Her türlü soru, danışma, görüş, eleştiri ve önerileriniz bizim için önemli ve değerlidir.

Outdoor Türkiye. Doğa Yürüyüşleri, Hiking, Trekking, Kampçılık, Dağcılık, Ekstrem Sporlar, Doğa Sporları, Macera Turizmi, Doğa Turizmi, Doğa Koruma, Ekoloji, Outdoor Ekipmanları, Outdoor Aplikasyonları, Outdoor Giyim, Outdoor Toplulukları ile ilgili bilgiler.

%d blogcu bunu beğendi: