Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Adana Balcalı Hekimköy Bisiklet Turu

Temmuz 12 @ 19:30 - 22:00

Adana Balcalı Hekimköy Bisiklet Turu

Adana Balcalı Hekimköy Bisiklet Turu

Adana Balcalı Hekimköy Bisiklet Turu

 

12 TEMMUZ 2024 CUMA AKŞAMI BALCALI HEKİMKÖY BİSİKLET TURU
BİSİKLET = YOL – DAĞ – TUR
ZORLUK DERECESİ: Performans isteyen zor tur.
Buluşma saati 19: 45
BAŞLAMA SAATİ: 20:00
BULUŞMA YERİ
Duygu kafe
ROTA BALCALI – HEKİMKÖY – TOKİLER
Rota: M. KARTAL BLV. A. SEPİCİ CAD. D. ARIKOĞLU BLV. ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ. BALCALI. STADYUM. HEKİM KÖY BLV. SARIÇAM TOKİ. KOZAN CAD. MERKEZ CAMİ – FUZİLİ CADDESİ – BARAJ YOLU – MAVİ BLV
Mesafe: 37 km
İzlediğimiz güzergahlar her hafta değişmektedir.
Bizlere yeni katılan arkadaşlarımızın aşağıdaki kurallara dikkat etsinler. Tur Temel Kurallarımız: KASK, ELDİVEN, GÖZLÜK, AYDINLATMA,YEDEK İÇ LASTİK ve diğer güvenlik malzemelerinizi mutlaka kullanınız !
YAŞ ALTI KATILIMCILAR VELİ İZİN BELGESİ GETİRMEK ZORUNDADIR
İrtibat : Harun Sarıca
TLF: 05052586244
Herkese iyi turlar Lütfen etkinliğe bütün Adanalı arkadaşlarımızı davet edelim.
Adana Balcalı Hekimköy Bisiklet Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi