Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu

Haziran 30

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu1

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu1

Ankara | Che İle Koşuyoruz!   Küba Devrimi’nin tarihsel önderlerinden Comandante Che Guevara’nın doğumunun 96. yılında Küba Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği öncülüğünde bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Che ile Koşuyoruz” Halk Koşusu’na tüm Küba dostları davetlidir.

30 Haziran Küba Dostluk koşusu Eymirde saat 7,30la 8,30 kayıt saat 9 da stard tüm koşu dostlarımız davetlidir kayıt ücretsizdir iyi akşamlar.
Bir 17 kişi, frizbi ve yazı görseli olabilir
30 Haziran Pazar günü Ankara’da, Eymir Gölü’nde Che’nin değerleriyle bir araya geleceğiz, koşacağız, Küba’ya dayanışmamızı ve selamlarımızı ileteceğiz. Tarih: 30.06.2024 Kayıt: 07.30 Koşu: 09.00 Katılım ücretsizdir. Ön kayıt ve bilgi: kubadostluk@kubadostluk.org 0506 271 7199

 

Ankara Eymir Gölü Küba Dostluk Koşusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi