Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ankara Kızılcahamam Kaletepe Göleti ve Zirvesi Doğa Yürüyüşü

Haziran 23

Ankara Kızılcahamam Kaletepe Göleti ve Zirvesi Doğa Yürüyüşü

YOL ARKADAŞIM DAĞCILIK KULÜBÜ Ankara Kızılcahamam Kaletepe Göleti ve Zirvesi Doğa Yürüyüşü

YOL ARKADAŞIM DAĞCILIK KULÜBÜ Ankara Kızılcahamam Kaletepe Göleti ve Zirvesi Doğa Yürüyüşü

23 HAZİRAN PAZAR GÜNÜBİRLİK KALETEPE GÖLETİ VE ZİRVESİ TAMAMI ORMAN İÇİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
KARADENİZ BÖLGESİNİ ANDIRAN GÜZELLİKTE VE YÜKSEK RAKIMLI OLMASINDAN DOLAYI, BAHAR ÇİÇEKLERİNİN HALEN OLMASI, GÖL VE SERİN BOL ORMANLARIN İÇİNDE YÜRÜYECEĞİZ.
bilgilendirme
Bölge : KIZILCAHAMAM
Zorluk Derecesi : ORTA
Mesafe :11 km
Yürüyüş süresi :5 saat
İçerik : Orman, KIR ÇİÇEKLERİ
Başlangıç rakım : 1560 mt
Yükselti :1930 mt
bitiş : 1525 mt
Ankara ya uzaklık: 120 km
Süre : 1,5 saat
Sıcaklık: 29 derece GÜNEŞLİ
Etkinlik saatleri : 08.00-19.15
ÇEŞME : parkur üzerinde ve bitiş de var
KÜLTÜR TURU DEĞİL, DOĞA SPORUDUR
Duraklarımız
08.00 Sıhhıye adliye önü
08.05 Necatibey caddesi kumrular sokak köşe
08.10 Milli Kütüphane önü
08.15 Armada önü
08.20 ACİTY önü
08.25 Batıkent Jandarma durağı
08.35 ERYAMANgöksu park
BİR GÜNÜMÜZ NASIL GEÇİYOR
Yukarıda belirtilen duraklarda, belirtilen saatlerde sizleri otobüs ile alıyoruz ve kahvaltı için bir tesis de duruyoruz. Ekstra ücret ödeyerek isteğinize göre kahvaltınızı yaptıktan sonra aracımıza binip yürüyüş parkurumuzun başlangıcına gidiyoruz. Öğlene kadar molalı olarak Liderin belirlediği uygun tempoda yürüyoruz. Öğle yemeği için 13:30 – 14:30 arası mola veriyoruz. Sırt çantanızda getirdiğiniz sandviç, ekmek arası vb. kumanyalarınızı yedikten sonra ortalama 16:00’ya kadar yine molalar vererek yürüyüşümüzü tamamlıyoruz.
NASIL KATILIRIM
Katılım için, iletişim numaramızı arayarak veya whatsapp dan mesaj yazarak isim, soy isim, tc. kimlik numarası ve belirtilen duraklardan size uygun olanı bildirip, yine belirtilen gün ve saat de bildirdiğiniz durakta olmanız yeterli
YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER
Sırt çantası ve içinde terlediğinizde ve yürüyüş bitiminde değiştirebileceğiniz yedek kıyafetler, yağmurluk, tozluk, en az 1 litre su, öğle yemeği için 1 öğün yiyecek, atıştırmalıklar
Ayrıca mevsime uygun rahat kıyafetler, ayak bileğinizi kavrayan kauçuk taban bot türü ayakkabı giymeniz tavsiye edilir
İletişim
Aytekin GÜLTEKİN 0535 2766563
DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZ DAĞCILIK FEDERASYONUNUN YETKİLİ YÜRÜYÜŞ LİDERLERİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLÜR

 

YOL ARKADAŞIM DAĞCILIK KULÜBÜ Ankara Kızılcahamam Kaletepe Göleti ve Zirvesi Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi