Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Çamlık Derebucak Mağaraları Doğa Yürüyüşü

Mayıs 25

Antalya Trekking Rotaları- Likya Yolu: Antalya’nın Büyülü Yürüyüş Rotası

 

ADDK – Antalya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile Antalya Çamlık Derebucak Mağaraları Doğa Yürüyüşü

❗♦️ Çamlık Derebucak Mağaraları Doğa Yürüyüşü ❗
❗ Dağların Kalbine Açılan Kapı : Çamlık Mağaraları ❗
✅ Yine farklı coğrafyalarda farklı güzelliklere gidiyoruz.. Herkesin gittiği kalıplaşmış doğal güzelliklerini bırakın yeni yerler keşfedin ve kapsamlı bir etkinlik istiyorsanız bize katılın ….
✅ Toros Dağlarının dağ Kasabası olan Derebucak ve Çamlık köyleri arasında Çamlık kanyonu içinde bulunan 6 tane doğal oluşumlu mağaralar arasında Doğa yürüyüşü yapmaya gidiyoruz. Bu mağaralar içinden bir birine bağlı bir birinin aralarındaki mesafeler 1800 metre ve 2200 metre arasında uzunluklarına sahiptir. Ayrıca Çavur beşiği mağarasında boyalı resimler bulunmaktadır.
✅ Balatini mağarası giriş gezildikten sonra Suluin mağarasına doğa yürüyüşe geçilir.
Doğal güzellikleri içinde, dere kenarından ve Çamlık kanyonunu geçerek kolay ve düz parkur ile 3 km yürüyüşten sonra Suluin mağarasına ulaşılır, içinde Kaya resimleri Hz. İsa freksleri olan Cavurbeşiği mağarasından hemen yanında bulunan Çember beşiği mağarasından sonra değirmenini arasından çıkan suların tekrar başka bir mağaradan yer altına karıştığını göreceğiz. Orman içinden Körükini Mağarasından sonra yürüyüşümüzü tamamlayacağız.
🚶 Güzergah: Derebucak Çamlık Mağaraları
❗ Balatini mağarası Giriş
❗ Balatini mağarası Çıkış
❗ Suluin Mağarası
❗ Değirmenini Mağarası
❗ Cavurbeşiği Mağarası
❗ Körükini Mağarası
❗ Ali Kesiği Roma Geçiti
🚶 Program :
📅 Hareket tarihi : 25.05.2024 Cumartesi
⏰Hareket saati : 07.00
🚶 Rota : Kolay 12 Km
🚌Hareket Noktaları :
📌 1 – 07.00 : Hurma Atm Park
📌 2 – 07.10 : Türkay Otel
📌 3 – 07.15 : Eski İl sağlık
📌 5 – 07.20 : 5M Migros Durağı
📌 7 – 07.30 : Stadyum + Cam Piramit Durağı
📌 5 – 07.35 : Y. Yıl Samanyolu
📌 6 – 07.40 : Vakıf Bank
📌 8 – 07.45 : Büyüksehir Bld.
📌 9 – 07.50 : Meydan
📌 10 – 07.55 : Kırcami
📌 11- 08.00 : Banio
📌 12 – 08.00 : Güzeloba – Havalimanı Yolu
☎ İletişim :
Rehber : Tuncer koç 0539 246 85 23
Klb. Bşk.
🚶 Doğada, eşsiz manzaralar içinde fotoğraf çekmek, yürümek, oksijen depolamak isteyen herkes davetlimizdir.
✅ Türkiye’nin her köşesinde gizli kalmış, hâlâ keşfedilmeyi bekleyen onlarca yer var. Bunlardan biri de Konya’daki Derebucak-Çamlık mağaraları…

Antalya’da Eşsiz Doğa Deneyimi: Jeep Safari Turları

Antalya Camlik Derebucak Magaralari Doga Yuruyusu2

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi