Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Finike Gökbük Kanyonu Kanyon Geçişi ve Su Yürüyüşü

Haziran 30

Antalya Finike Gökbük Kanyonu Kanyon Geçişi ve Su Yürüyüşü

Antalya Finike Gökbük Kanyonu Kanyon Geçişi ve Su Yürüyüşü

Antalya Finike Gökbük Kanyonu Kanyon Geçişi ve Su Yürüyüşü

 

Arkadaşlar; 30 Haziran Pazar günü Finike Elmalı arasında Gökbük kanyonunda su yürüyüşüne gidiyoruz. 9 Kilometrelik parkurun büyük bir bölümünü su içinde yürüyeceğiz.
Etkinliğimiz, (BEYDOSK) Beydağları Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nün bir faaliyetidir.
Katılımcı arkadaşların etkinlik boyunca su içinde yürümeye elverişli ayakkabı, ve uygun giysileri dışında araçta bırakıp, etkinlik sonu giyecekleri yedekleri olmalıdır. Baton kullanmaları, sırt çantalarında en az 2 litre su bulundurmaları önerilir.
Etkinlik sırasında oluşabilecek kişisel hatalardan kaynaklı kaza veya olumsuzluklardan, organizasyonu gerçekleştirenler ve emeği geçenler sorumlu tutulamaz, hukuki ve cezai sorumluluğu yoktur.
Etkinlik sonunda bir restoranda yemek yenilecektir.
DURAKLAR VE HAREKET SAATLERİ:
Laura OtoPark: 07:00
Portakal çiçeği Vakıfbank: 07:10
Büyükşehir Belediyesi karşısı:07:20
100 Yıl VakıfBank önü: 07:25
Samanyolu Pastanesi karşısı: 07:30
Meltem Camii önü: 07:35
İl Sağlık Müdürlüğü önü: 07:40
Türkay Otel önü: 07:45
Liman ATM: 07:55
İLETİŞİM: Metin Atasayar 0532 337 9992

Antalya Finike Gökbük Kanyonu Kanyon Geçişi ve Su Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi