Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Kapuz Kanyonu Yüzme ve Kano Etkinliği

Temmuz 6

Antalya Kapuz Kanyonu Yüzme ve Kano Etkinliği

Antalya Kapuz Kanyonu Yüzme ve Kano Etkinliği

Antalya Kapuz Kanyonu Yüzme ve Kano Etkinliği

 

KAPUZ KANYONU’NUN
SERIN SULARINDA
YÜZME VE KANO SAFARİ
================================
🌷Arkadaşlar Cumartesi günü Aşağı Karaman köyü sınırları içerisinde bulunan Kapuz Kanyonu’nda yüzme ve Kano Safari etkinliğimiz olacak.
=====================
👉Tarih: 06 Temmuz 2024
👉Saati: 10:00
👉Bitiş Saati: 16:00
👉Kontenjan: 8 kisi
👉Yer: Kapuz Kanyonu
👉Kanyon Uzunluğu (2-3 km)
👉Şehre Uzaklık: 10 km
👉Kano Deneyimi: Çok kolay herkes yapabilir
👉Kişi Başı Ücret: 500 TL
🌷Kapuz Kanyonu
Antalya şehir merkezine 10 km. mesafede Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi sınırları içerisinde yer alır. Kanyon doğal güzelliği ile görenleri büyülüyor.
🌷Kanyona ulaşım oldukça kolay ancak kanyon girişine kadar araç ile gitmek mümkün değildir.
🌷Kanyondan akan suyun oluşturduğu çayın kenarına kadar araçlarımızla ilerledikten sonra, ortalama 5 dakikalık keyifli bir yürüyüşle, kanyona varıyoruz .
🌷Yaklaşık 3 km. uzunluğundaki kanyonun ağız kısmında bir gölet bulunuyor. Kimi yerlerde bel hizasına gelen kimi yerlerde ise gittikçe derinleşen kanyonda ki suyun miktarı, yağış oranına bağlı olarak değişiyor.
🌷Kanyonun son 400 metrelik bölümündeki genişleyen kısmı, yüzme, doğa yürüyüşleri ve kano için elverişli alanlar oluşturuyor.
🌷Kapuz Kanyonu’nun, iki büyük yamacın arasından akan, serin ve berrak turkuaz renkli suyu, etrafı meyve ağaçlarıyla çevrili yemyeşil doğası, görenleri hemen etkisi altına alıyor. 🌷🌷Şehrin gürültüsünden ve tempolu yaşamından bir süreliğine de olsa uzaklaşmak isteyenler için farklı bir alternatif sunan kanyon, olağanüstü manzaraları ile huzur ve sessizliğin adresi oluyor.
========================
Æcrete Dahil Olanlar
√Rehberlik
√Kanolar
√Can Yelekleri
√Kürekler
√Ekmek-Peynir ve Karpuz Ikramı
=====================
GETİRMENİZ
GEREKEN MALZEMELER
=====================
√Şort
√Tişört
√Deniz ayakkabısı yada eski bir ayakkabı
√Güneş gözlüğü
√Güneş kremi
√3-4 Sdet küçük su
√Su geçirmez telefon kılıfı (Varsa)
√Öglen Yemeğiniz
√Atıştırmalık Kuruyemiş
√Cöp Torbası
Kayıt için
05077642811
Antalya Eko Trekking
Antalya Kapuz Kanyonu Yüzme ve Kano Etkinliği

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi