Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonunda Kamp Doğa Yürüyüşü Ve Gezi

Temmuz 18 - Temmuz 21

Antalya Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonunda Kamp Doğa Yürüyüşü Ve Gezi

Antalya Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonunda Kamp Doğa Yürüyüşü Ve Gezi

Antalya Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonunda Kamp Doğa Yürüyüşü Ve Gezi

 

Bunaltıcı yaz sıcaklarında Antalya Köprülü Kanyon’da serinlemeye ve anılarınıza unutamayacağınız bir hafta sonu geçirmeye var mısınız?
19~20~21 Temmuz’da kendini ve doğa’yı keşfetmek, kaynaştırıcı ve eğlenceli aktivitelerde eğlenmek, yeni kişilerle tanışmak ve harika bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız, sizleri Torosların eteğinde; Beşkonak Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içinde yer alan, tek kelimeyle muhteşem doğasına doyamayacağınız, 2 gece 3 gün konaklamalı nefes kesen anlar ve anılar biriktireceğimiz bir program sunuyoruz.
Siz değerli doğa severlerimize sonsuz gökyüzünün altında yıldızları seyretmek, kayan yıldızın ışığına bir dilek tutmak, Köprülü Kanyondan akan suyun melodisini dinlemek ruhunuza eşsiz bir huzur verecektir.
Belki rüzgarla dans, kuş sesleri eşliğinde meditasyon yapıp arınmak, süprizlerle dolu bir hafta sonunda bizlere eşlik etmek isterseniz katılın bizlere…
Hep birlikte eğlenelim, yiyelim, içelim, doğanın eşsiz huzurunda dostluğu, kardeşliği ve sevgiyi paylaşalım…
Neler mi yapacağız?
18 Temmuz perşembe akşamı cumaya bağlayan gece, katılımcılarımızın belirlenen duraklardan alınmasıyla İzmir’den Antalya’ya doğru yola çıkacağız.
(Araç servis saatleri ve durakları kurulacak whatsapp’tan paylaşılacaktır.)
▶️BİRİNCİ GÜN:◀️
19 Temmuz cuma sabahı konaklama yapacağımız Köprülü Kanyona girişimizi gerçekleştireceğiz. Çadırlarımızı kurup kısa bir dinlenmeden sonra öğlen yemeğimizi yiyip Köprülü Kanyona adını veren tarihi köprüye yürüyüş yapacağız. Yürüyüşümüz sona erdikten sonra aracımıza binip dünyanın en uzun ve en yüksek Tazı Kanyonu’na gideceğiz.
Tazı Kanyonu (Bilgelik Vadisi) Antalya ilinin Manavgat ilçesi Beşkonak Mahallesi Gaziler köyü içerisinde yer alan bir kanyon vadidir. Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içerisinde bulunan Tazı Kanyonu Köprüçay Akarsuyunun vadiyi aşındırması ile oluşmuştur. Kanyonun oluşumunun buzul çağına dayandığı tahmin edilmektedir. Buz kütlelerinin birbirinden ayrılarak erimesi ve büyük bir enerji ile erozyon yaratarak vadilere kendini salması sonucunda kireçli olmayan bölgelerde kalker kayalarının içlerini oyarak oluşmuştur. Kanyonun uzunluğu 4 km genişliği 30-50 m kenar yüksekliği ise 300-400 metredir.
Tazı Kanyonunda birbirinden harika fotoğraflar çekebilir, o eşsiz manzarayı seyredip sizlere hissettireceği duyguyu ve huzuru yaşayabilirsiniz.
NOT: Dileyen Katılımcılarımız Tazı Kanyonu’nda Zipline (Kanyon teleferiği) yapabilir.
(Bizlere özel fiyat alınmıştır.)
Akşam yemeğimiz için tesisimize dönüş yaparak yemeklerimizi yedikten sonra serbest zamanla vakit geçiriyoruz.
▶️İKİNCİ GÜN:◀️
20 Temmuz Cumartesi bizler için hazırlanan sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Rafting serüvenimiz başlayacaktır.
Eminiz buz gibi sularda yüzmekten çok keyif alacaksınız. Dileyen arkadaşlarımız burada da Zipline yapabilir. Öğlen yemeğimiz tesisimizde olacaktır.
Serbest zaman sonrasında akşam yemeğimiz yine hep birlikte eğlenceli sohbetler eşliğinde devam edecektir.
▶️ÜÇÜNCÜ GÜN:◀️
Pazar günü sabah kahvaltımız sonrasında çadırlarımızı toplayıp yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarımızın ardından İzmir’imize dönüyoruz.
▶️FİYATA DAHİL OLANLAR◀️
Otobüs ile Ulaşım
Tesis’de 2 gece çadırlı konaklama
2~Sabah Kahvaltısı 2~Öğlen Yemeği 2~Akşam Yemeği + Rafting
Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
Zorunlu Seyehat Sigortası
Programda belirtilen yerler
▶️FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER◀️
Müze Ören Yeri ve Milli Parklar Girişi
Yolculuk Esnasında Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemekleri Molalarda Ekstra Yiyecek İçecek Harcamaları
Tesis’de ki Ekstralar
▶️Kayıt ve Rezarvasyon için:◀️
Nergiz Akalın
☎️ 0532 727 24 55
Anıl Akalın
☎️ 0535 588 04 44
Antalya Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonunda Kamp Doğa Yürüyüşü Ve Gezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi