Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp ve Rafting

Temmuz 3 - Temmuz 7

Antalya Köprülü Kanyon Tanıtımı

 

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp ve Rafting

Kamp ücreti kişi başı 1750 TL
iban TR22 0006 2000 0220 0006 9910 05
Garanti Bankası Onur Baydemir adina yatiralacak…Kamp ücretini gönderen dekontu 05373502636 nolu telefona iletmeleri ayrıca isim soyisim tc kimlik no bildirmeleri gerekmektedir.
iletişim: 05373502636
Ticarî bir amaç için değil tamamen çevremizdeki güzel arkadaşlar ile harika 4 gece 5 gün geçirmek için yapılacak bir kamp ve gezi organizasyonudur.
“Fiyata Dahil Olanlar”
Kamp alanı, wc , duş, ortak kullanım buzdolabı, elektrik şarj vs, rafting ve bir öğün yemek,iki gün yürüyüş ve rafting dönüşü transfer araçları , kamp masaları, kamp ateşi ve eğlence bizden 🙂
“Ücrete Dahil Olmayanlar”
Şahsi giderler yemek içmek vs, kamp alanına ilk gün ulaşım ,
-MALZEMELER-
kamp cadırı , mat , uyku tulumu pike battaniye vs , yürüyüs icin bot spor ayakkabi , terlik sandalet deniz ayakkabisi , şort mayo bikini havlu, güneş kremi, şahsi yiyecek icecek ve ilaçlar, guneş gözlüğü , masa mevcut ama isteyen masa sandalye , keyfinizi de alın çıkın gelin 🙂
Kamp yerimiz manavgat köprülü kanyon a sıfır güzel bir isletme sabah erkenden güneş almayan korunaklı bir yer. Kamp alanında 3 bayan 3 erkek wc ve 3 duş mevcut. Isteyen yiyecek içecek kendi getirebilir isteyen kampetkinl alanından temin edebilir.
3 Temmuz Çarşamba
– Kamp alanına herkes kendi imkanı ile ulaşım ve kamp kurulumu
-Serbest Zaman
– Akşam kamp ateşi ve müzik eğlence
4 Temmuz Perşembe
-Sabah kahvaltı sonrası transfer araçları ile yürüyüş başlangıç noktasına hareket saat.09.00 da
-Adam kayalar a yürüyüş başlangıcı 14 km lik bir parkur peri bacaları görünümünde
-Akşam kamp ateşi ve eglence
5 Temmuz Cuma
-Selge ve antik kent yürüyüşü için sabah 09.00 da transfer araçları ile yürüyüş başlangıç noktasına hareket ve antik kent yürüyüşü 15 km
-Kamp alanına trasfer araçları dönüş
-Akşam kamp ateşi ve eğlence
6 Temmuz Cumartesi
saat 10.00 -11.00 arası kamp alanından rafting için hareket
-Rafting için canyelegi ve kaskı etkinlikten temin edeceğiz ayrıca ücret vermeyeceksiniz
-14 km su da koprulu kanyon manavgatta rafting yapacağız öğle yemeği ikram
-Rafting sonrası kamp alanına transfer araçları döneceğiz
– Akşam kamp ateşi ve eğlence
7 Temmuz Pazar
Kamp etkinliği bitişi
-KAMP KURALLARI-
-Kesinlikle siyaset ve taraftarlik konuşmaları tartışmaları yasaktır.
kİmse kimseyi kırmadan incitmeden içkili bile olsa rahatsız etmeden bir kamp etkinliği olması gerekmektedir. Çöplerini herkes belirlenen alanlara bırakmalı ve yürüyüşlerde asla çevreye çöp bırakmadan ilerlemeli. 4 gece boyunca eğlenceler tertiplenecek gündüzleri de yürüyüş ve rafting programları yapacağız katılım zorunlu olmayacak gelmek katılmak istemeyenler kamp alanında veya serbest zaman olarak değerlendirecek. Kamp Kuralları kesin ve esnetilmez uyum sağlamayan kamptan ihraç edilecek…

 

Antalya Köprülü Kanyon’da Bulunan Rafting Tesisleri

antalya-koprulu-kanyon
Temmuz 3 - Temmuz 7
Etkinlik Kategori: ,

Organizatör

Mekan

Köprülü Kanyon
Antalya, + Google Haritalar

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi