Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Nefes Kampı

Temmuz 13 - Temmuz 14

Antalya Nefes Kampı

breath mind breath mind Antalya Nefes Kampı

breath mind breath mind Antalya Nefes Kampı

 

Nefes seanslarında, bastırılmış ve yıllarca sistemimizde taşınan, gelişmemiş ve sıkışmış, düşük frekanstaki enerjiler (negatif/olumsuz duygular, düşünceler ve hastalıklar) dönüşüm sürecinden geçer. Bu süreç, bilinç ve bilinçaltımızın temizlenmesine yardımcı olur. Nefes, fiziksel, zihinsel ve duygusal bedenlerimizdeki hücre hafızamızda saklanan dirençleri ve bastırılmış enerjileri açığa çıkararak, bunların pozitif duygu ve düşüncelere dönüşmesini sağlar. Nefes kamplarında gerçekleştirilen çalışmalar, içimizdeki çocuk neşesini ve özümüzdeki yaratıcı, güçlü yanları ortaya çıkararak, en otantik halimize ulaşmamıza olanak tanır.

İletişim
Beşire Bulut Nefes Sistemi/ Nefes Koçu
Pınar Çakıcı
05063260069

 

https://www.instagram.com/breath__mind/

breath mind breath mind Antalya Nefes Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi