Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Artvin Kaçkar Dağı Zirve Tırmanışı ve Günü Birlik Gürcistan Batum Gezisi

Temmuz 24 @ 04:00 - Temmuz 28 @ 23:30

Artvin /Rize Kaçkar Dağları Tanıtımı

 

Artvin Kaçkar Dağı Zirve Tırmanışı ve Günü Birlik Gürcistan Batum Gezisi

ETKİNLİK İÇİN HAFTA İÇİ 3 GÜN İZİN ALMAK GEREKLİDİR.
LÜTFEN OKUYUNUZ…
24 TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜ SABAH 04.00 DA HAREKET EDECEĞİMİZ BU FAALİYETTE YAKLAŞIK 11 SAATLİK BİR SEYAHATTEN SONRA YUKARI KAVRUNDA OLACAĞIZ. YUKARI KAVRUNDA KAFENİN SALONUNDA ÇADIR KURMADAN GECEYİ GEÇİRDİKTEN SONRA, 25 TEMMUZ 2024 TE SABAH KAHVALTISI YAPIP ÖKÜZYATAĞI DENİLEN MEZOVİT YAYLASINA KAMP YÜKÜMÜZ İLE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ. ARAÇ ULAŞIMI OLMADIĞINDAN KAMP YÜKÜMÜZÜ TAŞIYACAĞIZ. YAKLAŞIK 3,5 SAAT SÜRECEK BU
YÜRÜYÜŞ 6 KM OLACAKTIR. ÖKÜZYATAĞINA GELDİKTEN SONRA YAKLAŞIK 2800 METRE RAKIMDA KAMPIMIZI KURACAĞIZ.
AKŞAM YATMA SAATİ EN GEÇ SAAT 09.00 OLACAKTIR.
SABAH SAAT 03.00 DA UYANIP SICAK KAHVALTILARIMIZI YAPTIKTAN SONRA 04.00 DA KAÇKAR ZİRVESİNE HAREKET EDECEĞİZ. BU ZÜRVE TIRMANIŞI YAKLAŞIK 13 SAAT SÜRECEKTİR. PERFORMANSA GÖRE DEĞİŞEBİLİR ANCAK, YÜKSEKLİK VE OKSİJEN FARKI ZORLUK DERECESİNİ ARTIRMAKTADIR. ZİRVEYE ÇIKARKEN MİLYONLARCA YILLIK BÜYÜK BUZULUN YANINDAN GEÇERKEN FOTOĞRAF ÇEKİLECEĞİZ… FAALİYETİN ZORLUK DERECESİ ÇOK ZOR OLDUĞUNDAN, LİDERİN UYGUN GÖRDÜĞÜ KATILIMCI SPORCULAR ZİRVEYE ÇIKACAK, UYGUN GÖRÜLMEYEN SPORCULARIMIZ İÇİN MEZOVİT KAMP ALANINDAN DİPSİZ GÖLE GEZİ DÜZENLENECEKTİR.
İSTEYEN GÖLE GİREBİLİR VE PİKNİK YAPABİLİR. ANCAK ÖKÜZLERE FAZLA YAKLAŞMAYINIZ….
ZİRVE DÖNÜŞÜ TAHNİNİ AKŞAM 18.00 OLACAKTIR. ERTESİ GÜN SABAH KAMP ALANINDAN YUKARI KAVRUNA DÖNÜŞ YAPILACAK OLUP, ARACIMIZA BİNİP BATUMA HAREKET EDECEĞİZ. BATUMDA AKŞAM SAAT 08.00 A KADAR SERBEST ZAMANDAN SONRA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLAYACAĞIZ.
ÇADIRI VE UYKU TULUMU OLMAYAN GELEMEZ…
KATILMAK İÇİN İRTİBAT NO : 05061010117 KIVANÇ ÖZCAN

Türkiye’deki Kültür Ve Yürüyüş Yolları 3

Kackar Dagi Zirve Tirmanisi ve Gunu Birlik Gurcistan Batum Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi