Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Balıkesir Ayvalık – Cunda Adalar ve Koyları Mavi Tur

Ağustos 30 - Eylül 1

Balıkesir Ayvalık – Cunda Adalar ve Koyları Mavi Tur

 

Balıkesir Ayvalık Cunda Adalar ve Koyları Mavi Tur

Balıkesir Ayvalık Cunda Adalar ve Koyları Mavi Tur

AYVALIK – CUNDA ADALAR ve KOYLARI MAVİ TUR
30 AĞUSTOS 2024 – 01 EYLÜL 2024 ( 2 gece – 3 gün )
İbrahim Kamil Birlikay : 0533 307 41 24
Vahap Kıcı : 0535 882 66 15 ( Katılacaklar bana isim ve durak yazdırması gerekiyor.)
Ege Denizi’nin masmavi sularının yeşil ile dantel gibi işlendiği Ayvalık Koylarında rüya gibi bir tatile ne dersiniz. Deniz…Güneş…Yıldızlar…Yakamoz…Ayvalık’da bizleri bekleyen masmavi koylar ve hepsini bir arada bulabileceğimiz bir hafta sonu… Ayvalık tan Cuma günü bineceğimiz teknemiz 2 gece 3 gün boyunca bizi Ayvalık koyları ile tanıştıracak, yüzmeye, güneşe ve denize doyamayacaksınız . Ortunç koyu, pınar adası, çıplak ada yelice adası maden adası ve Akvaryum adası ve daha bir çok ada ve koylarda ,Ege nin eşsiz sualtı resiflerinde denize gireceğiz, bizlere sunduğu güzellikleri yaşayacağız.
01 Eyül 2024 Pazar günü 10:30 da tekneden inip son yıllarda oldukça popüler bir Rum köyü ve sanat köyü olarak bilinen Küçük köy ( Yeniçarohori Köyü )’üne gideceğiz . Köyü gezip bol bol fotoğraf çekip köyden ayrılacağız. Daha sonra zeytinyağının yapılışını ve aşamaların izlemek ve tatmak için bir zeytinyağı fabrikasında sunum için bulunacağız. ( Arzu edenler fabrikanın satış mağazasından alışveriş yapabilir.). Ve sonrası İstanbul a dönüş.
29 Ağustos Perşembe gece 24.oo da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
30 Ağustos Cuma sabahı Ayvalık’a ulaşıyoruz. Kahvaltı, sonrası , kısa bir market alış veriş molasından sonra saat 10:30 de Cundada bizi alacak olan teknemizle denize açılıyoruz.
01 Eyül Pazar sabaha kadar Ayvalık koyları ,adaları ve Ege nin masmavi sularında oluyoruz. Pazar sabahı kahvaltımızı teknede yapıp 10.oo da Cunda iniyoruz.
Kahvaltı : Cumartesi – Pazar . (Kahvaltı tabağı şeklinde verilecektir)
Öğlen ve Akşam Yemeği : Cuma – Cumartesi teknede verilecekti . (Balık Izgara, Tavuk , Köfte salata ve meyve vs.)
Gün içinde çay ve kavun-karpuz servisi yapılacaktır.( Belli saatlerde)
Teknede Alkol – Meşrubat -Çay – Kahve vs. vardır. ÜCRETLİDİR.
Yanınızda yiyecek ve içecek getirebilirsiniz ancak teknede bunları saklamak için soğuk dolap koşulları bulunmamaktadır.
Uyumak için herkes kendi uyku tulumunu getirecek ve tekne güvertesinde tulumlarımızda uyuyacağız.
Gerekli malzemeler; Uyku Tulumu, isteğe bağlı mat, mayo, havlu, deniz gözlüğü ,güneş gözlüğü, güneş kremi ve gözlük, terlik, kişisel ürünleriniz , kullandığınız ilaçlar ,isteğe bağlı yiyecek ve içecek vs. Sualtı dünyası sevenler için Palet , Şnorkel ,(ilgili ise Zıpkın) gibi ekipman getirebilir.
KATILIM ÜCRETİ : 7000 tl ( Hesaplama 25 katılımcı üzerinden yapılmıştır. )
FİYATA DAHİL OLANLAR ; İstanbul gidiş dönüş ulaşım, 2 gün teknede konaklama, 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği gün içinde yapılacak olan çay ve meyve servisi, Ayvalık koyları, deniz, güneş, eğlence. 1 gece Cunda Adasında serbest zaman.
Acenta giderleri Zorunlu seyhat sigortası.
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR ; Cuma sabah kahvaltısı, Pazar öğle ve akşam yemeği, tekne barından tüketilen içecekler ve kişisel harcamalar.
GEZİ HAKKINDA
Tekne 60 kişilik bir gezi teknesidir ve sayımız 25 ile sınırlı olacaktır. Sayı hiç bir şekilde arttırılmayacaktır.
Bu gezi minumum 25 kişi ile yapılacaktır.
Bu gezi beklentisi yüksek olmayan, doğayı ve denizi seven katılımcılar için uygundur.
Balıkesir Ayvalık Cunda Adalar ve Koyları Mavi Tur

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi