Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Balıkesir Cunda Ada Gezisi ve Kazdağları Çadır Kampı

Temmuz 13 - Temmuz 15

Balıkesir Cunda Ada Gezisi ve Kazdağları Çadır Kampı

Balıkesir Cunda Ada Gezisi ve Kazdağları Çadır Kampı

Balıkesir Cunda Ada Gezisi ve Kazdağları Çadır Kampı

 

13-15 TEMMUZ CUMARTESİ-PAZARTESİ

Yürüyüş Lideri: OLCAY BALOĞLU – 05392402726, AYTEN EFE YILMAZ

UYARI : ETKİNLİĞİMİZ SPORTİF BİR FALİYETTİR. TURİZM ETKİNLİĞİ DEĞİLDİR.

  1. GÜN: CUNDA ADASI GEZİ VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
  2. GÜN: ŞAHİN DERESİ KANYONU
  3. GÜN:KAMP ALANI

(Aracımız 12 Temmuz Cuma gece saat 23:00’da E-5 Bakırköy İncirli Ömür plaza önünden hareket edecektir.

1. GÜN SABAH: CUNDA ADASI GEZİ VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ (8 KM)

Sabah erkenden bölgeye varıyoruz. Uygun bir yerde veya yanımızda getirdiklerimizle sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 09:00 -10:00 Cunda Adasını ve bölgeyi 360 derece görebileceğimiz yürüyüşümüzü yapıyoruz. Hava şartlarına göre Ortunç koyunda ve plajlarda  denize girme fırsatımız olabilecektir. Yürüyüş Cunda merkezde sona eriyor. Öğlen yemeği ve cunda gezisi için serbest zaman vereceğiz. Saat 15:00 – 16:00 arasında kamp yeri için hareket ediyoruz. Saat 17:00-17:30 gibi kamp yerinde olmayı planlıyoruz. Yolda alışveriş molamız olacaktır.

Cunda (Alibey) Adasında Başlıca gezilebilecek yerler:

  • Aşıklar Tepesi – Agios Yannis Kilisesi
  • Rahmi Koç Müzesi / Taksiyarhis Kilisesi
  • Yel değirmeni
  • Tarihi Taş Kahve

1. GÜN ÖĞLEDEN SONRA: KAMP KURULUMU VE SERBEST ZAMAN.

Saat 17:00 civarında kamp yerimize varıyor. Çadırlarımızı kuruyoruz. Sonrasında isteyenler derede yüzme keyfi, isteyenler akşam yemeği hazırlıklarını yapıyor.

Balıkesir Cunda Ada Gezisi ve Kazdağları Çadır Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi