Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Balıkesir Edremit Kaz Dağları Çadır Kampı-Bungalov Konaklama ve Doğa Yürüyüşü

Haziran 1 - Haziran 2

Balıkesir Kazdağı Kamp Alanı Tanıtımı

Balıkesir Edremit Kaz Dağları Çadır Kampı-Bungalov Konaklama ve Doğa Yürüyüşü

KAZ DAĞI ÇADIR KAMPI-BUNGALOV KONAKLAMA ve DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ( 2 GÜN 1 GECE )
(Hasan boğuldu ve Sütüven şelalesi(4 veya 5 km)
Tarih: 1- 2 HAZİRAN 2024
(Cumartesi-Pazar)
ÇADIR: 1700 TL (1 GECE TEK KİŞİ)
BUNGALOV EVLER:2400TL TL(1GECE TEK KİŞİ)
Bungalov evler 2 ve 3 kişilktir.
Hareket:31MAYIS CUMA saat 23.59 Bakırköy/ İncirli
Dönüş: 2 Haziran Pazar 23.00 (Tahmini)
Bungalov evler otel odası konseptindedir. İçinde banyo, su ,wc, elektrik, klima, buzdolabı kendine ait bahçesi yaşam alanı mevcuttur. (Bungalow evler 2 kişilktir.)
Vahap Kıcı :
0535 882 66 15
Ali Fuat Arslan:
05325947882
(Değerli doğa severler whatssap grubu kuruldu. Katılmak isteyenler bana İsim soyisim, tel numarasını yazdırması gerekiyor.Teşekkür ederiz.)
KAZDAĞI KAMP10 11 dönüm alanı üzerine kurulu olup tamamı dere kenarıdır. KAZDAĞI KAMP10 ‘da wi-fi, elektrik, ortak kullanım buzdolapları, mangal istasyonu, bulaşık, sebze meyve yıkama istasyonları, güneş enerjili 6 adet banyo, 11 adet tuvalet bulunmaktadır.
Kaz Dağı (İda Dağı)
Edremit Körfezi’nin Kuzeyinde bulunan Kaz dağları 21.300 hektarlık alanıyla deniz ve yeşilin tarihi dengeler ile doğanın kucaklaştığı zengin fauna ve florası ile ülkenin görülmeye değer yerlerindendir.
Özelliği: Ege Bölgesi ile Marmara Bölgesini birbirinden ayıran,antik çağlarda “İda Dağı” olarak anılan Kaz Dağı, Biga yarımadasının en yüksek kütlesidir.
Kaz Dağının üzerine yerleşmiş, kuzey-güney istikametine uzanan derin vadi ve kanyonları, flora ve fauna açısından zengin bir potansiyel arzetmekte, özellikle de bitki örtüsünün taşıdığı biyolojik çeşitlilik ana kaynak değerini oluşturmaktadır.
Bitki Örtüsü: Üst tabakada 600-700 rakımlar arasında Kızılçam hakimdir. Üst rakımlarda Karaçam, Kayın, Göknar asli ağaç türleridir. Kestane Meşe, Kızılağaç, Çınar ağaçları bulunmaktadır. Alt tabakada Sistus(Laden), Erika, Karaçalı, Böğürtlen, Sarmaşık bitkileri ile Kekik, Adaçayı, Sumak gibi tıbbi bitkiler açısından da çok zengindir.
DİKKAT !!! Etkinliğimiz bir çadırlı dere yüzme kampı etkinliğidir.
• Çadırlarımızı Kamp alanında çam ağaçları arasında bize ayrılmış alanda kuracağız.
• Gerekli Malzemeler (Mümkün olduğunca az eşya alınız)
• Çadır – Mat – Uyku tulumu ve kamp sandelyesi
• Tepe veya kamp lambası
• Kişisel bakım malzeme ve ilaçlarınız
• Mayo – Şort – Havlu – Kamp sandalyesi,
• Güneş kremi – Güneş Gözlüğü – Deniz ayakkabısı
• Islak havlu,sabun ,diş fırçanız, peçete v.s. Tabak,çatal,kaşık vs
Wc: Var
Su: Var
Elektrik:Var
Duş: Var
Etkinlik Programı
1 HAZİRAN 2024/Cumartesi
Sabahın erken saatlerde kamp yerine varmayı planlıyoruz. Çadırları kurar kurmaz hazırlanıp, Hasan boğuldu ve Sütüven şelalesine doğa yürüyüşü yapacağız. (4 veya 5 km civarı)
2 HAZİRAN 2024/PAZAR
Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra saat 11.00’de çadırlarımızı topluyoruz. Tahtakuşlar köyü ve çamlıbel köylerini geziyoruz. Saat 15.00‘den sonra İstanbula dönüş. Saat 23:00’de İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.(Trafik durumuna bağlı)
Fiyata Dahil Olanlar :
Ulaşım
Kamp ve Çadır Ücretleri
Fiyata Dahil Olmayanlar :
Tüm öğün yemekler
Hareket 31 Mayıs Cuma saat 23.59 Bakırköy/ İncirli
Servis Hareket Programı
23:59 | E-5 Bakırköy / İncirli
00:05 | Cevizlibağ
00:15 | Mecidiyeköy
00:30 | Kadıköy (Kadıköy Belediyesi karşısı Namlı Börek)
00:40 | Göztepe
00:45 | Kozyatağı (Carrefour)
00:50 | E-5 Bostancı
00:55 | E-5 KÜÇÜKYALI
01:00 | E-5 Maltepe
01:10 | E-5 Kartal
01:15 | E-5 Pendik
01:20 | E-5 Tuzla İçmeler köprüsü
ŞEHİR DIŞI ETKİNLİKLERDE İNDİ-BİNDİ SÜRELERİNİ AZALTMAK İÇİN YUKARIDA BELİRTİLEN DURAKLARIN DIŞINDA ARA DURAKLARDAN YOLCU ALIMI OLMAYACAKTIR.
ÖNEMLİ NOT : SON 15 GÜN DEN SONRA İPTAL EDEN KATILIMCILARIN YERİNE KİMSE BULUNAMAMASI DURUMUNDA ETKİNLİK ÜCRETİNİ ÖDEMEK DURUMUNDADIRLAR.
ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
Not: Araç fiyatı etkinlik yayınlama tarihindeki yakıt fiyatlarına göre hazırlanmıştır.Fiyat artışları olması durumunda fiyata ilave edilecektir.

Kaz Dağları Kamp Alanları

Balikesir Edremit Kaz Daglari Cadir Kampi Bungalov Konaklama ve Doga Yuruyusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi