Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Balıkesir Kaz Dağları Yoga Kampı

Temmuz 26 - Temmuz 28

Balıkesir Kaz Dağları Yoga Kampı

Balıkesir Kaz Dağları Yoga Kampı

Balıkesir Kaz Dağları Yoga Kampı

 

26-28 TEMMUZ CUMA-PAZAR

Yürüyüş Lideri: ŞENGÜL ASLAN- BAHAR BEHİ

NOT: ÇADIR VE BUNGALOV KONAKLAMA SEÇENEĞİ VARDIR.

UYARI : ETKİNLİĞİMİZ SPORTİF BİR FALİYETTİR. TURİZM ETKİNLİĞİ DEĞİLDİR.

  1. GÜN: ŞAHİN DERESİ KANYONU, KAMP ALANI DİNLENME, 1 saat YOGA
  2. GÜN: YOGA VE KAMP ALANI DİNLENME
  3. GÜN: 1 saat YOGA, ASOS BERHAMKALE KÖY GEZİSİ

(Aracımız 25 Temmuz Perşembe gece saat 23:00’da E-5 Bakırköy İncirli Ömür plaza önünden hareket edecektir.

26 TEMMUZ CUMA 1. GÜN: ŞAHİN DERESİ KANYONU, KAMP ALANI DİNLENME

Sabah erkenden bölgeye varıyoruz. Sizin için ayarladığımız bir kahvaltı mekanında gözleme ve çay eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz. ( 1 gözleme ve 3 çay fiyata dahildir, ektra gözleme ücretlidir.)

Kahvaltı bitiminde Şahin Deresi Kanyonuna giderek kanyonu yürüyoruz.

Kamp alışverişimizi yaptıktan sonra Zeytinli Köyünde bulunan kamp alanına giderek çadırlarımızı kurup dinlenmeye geçiyoruz. Günbatımında 1 saat YOGA yaparak günü uğurlayacağız.

Akşam yemeğimizi yedikten sonra toplanarak sohbetler ve şarkılar eşliğinde eğleniyoruz Kamp alınındaki misafirleri rahatsız etmemek için vakitlice çadırlarımıza geçiyoruz.

Balıkesir Kaz Dağları Yoga Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi