Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Balıkesir Kazdağları Behramkale Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

Eylül 13 - Eylül 15

Balıkesir Kazdağları Behramkale Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

BOYTREK Balıkesir Kazdağları Behramkale Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

BOYTREK Balıkesir Kazdağları Behramkale Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

 

KAZDAĞLARI & BEHRAMKALE & AYAZMA
BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU 2021 BELGE NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.
ETKİNLİK TARİHİ : 13 Eylül- 15 Eylül
HAREKET SAATİ : 12 Eylül Perşembe 23.30 / Duraklar incirli-Mecidiyekoy-Kadıköy-Göztepe-Kozdere- Bostancı- Maltepe-Kartal-pendik-Tuzla
BÖLGE: Küçükkuyu- Asos
KATILIMCI LİMİTİ : 28 kişi
FAALİYET ÜCRETİ :
Zeytin Evlerde kişibaşı konaklama 4.300 TL
Deniz Evlerde kişibaşı konaklama 4.600 TL
İda Evlerde kişibaşı konaklama 4.900 TL
Çadır konaklama kişibaşı 3800 TL
BOYTREK İRTİBAT : 05363850850/
Arkadaşlar hem Kazdağlaŕı’nın muhteşem doğasını hem de Assos’un denizi ve antik güzelliklerini bir arada yaşayacağımiz harika bir gezi planladık size.
3 günlük etkinliğimizde Küçükkuyu’da Ege Denizi’ne sıfır Assos İda Garden Butik Otel’de 2 gece konaklayacağız. Tesiste makul fiyata sabah kahvaltısı ve akşam yemeği alabilirsiniz. Yada ortak alışveriş yapıp birlikte yemek hazırlayabiliriz. Ege Denizi sahilinde dileyen mangal da yakabilir. Grup olarak da her gece eğlenmek içın ateş yakacağız. Deniz ve İda evlerde mutfak da mevcut. İda Garden’in geniş bir meydanı da var.
İda Garden’da odalar 3 ayrı konsepte.
*Zeytin olarak adlandırılan 5 odada duş , tuvalet bir çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak var. 1 double single yataklı. 3 kişi kalmaya müsait.
*Deniz tabir edilen 5 odada duş, tuvalet, bir çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak ve zeytin’den farklı olarak mutfak var. 3 kişi kalmaya müsait. Evde yemek yapacaksanız mutfak malzemesini kendiniz getirmeniz gerekiyor.
*İda tabir edilen 3 oda 1+1 konseptinde. Ida evlerde duş, tuvalet , mutfak, bir çift kişilik yatak, bir çift kişilik açılabilir kanepe var. 4 kişi kalmaya müsait
Şu an için orada kurulu tesise ait çadır bulunmamaktadır. Çadırda kalmak isteyenlerin kendi çadırlarını getirmeleri gerekiyor.
PROGRAM
Antik Behramkale ve Athena Tapınağı’nı, Assos Kadırga Koyu’nu, Zeus Altarı ve eski Rum köyu Adatepe’yi gezeceğız. Yakınımızdaki Akçin Göleti ve bir dizi şelaleden oluşan Ayazma Şelaleleri’nde yürüyeceğiz. İda Garden ve Kadırga Koyu’nda denize girebilirsiniz

BOYTREK Balıkesir Kazdağları Behramkale Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi