Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Ağrı Dağı Tırmanışı

Ağustos 7 - Ağustos 13

Börtü Böcek Gezi ile Ağrı Dağı Tırmanışı

Ağrı Dağı Tırmanışı Börtüböcek

Ağrı Dağı Tırmanışı Börtüböcek

🏔️📍Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’na (5.137 m) yapacağınız bu unutulmaz trekking gezisine katılın ve zirveye ulaşmanın heyecanını yaşayın. BÖRTÜ BÖCEK GEZİ kalitesi ve tecrübesi ile gerçekleştirilecek bu yolculuk, doğa ve macera tutkunları için eşsiz bir deneyim sunuyor.
📌 Ağrı Dağı’na yapacağınız bu trekking gezisi, hem fiziksel hem de zihinsel dayanıklılığınızı sınayacak. Her seviyeden doğa yürüyüşçüsüne hitap eden bu yolculuk, kapsamlı hazırlıklar ve deneyimli rehberler eşliğinde güvenli ve keyifli bir şekilde gerçekleştirilecek. BÖRTÜ BÖCEK GEZİ’nin sunduğu bu benzersiz deneyim, zirveye ulaşmanın gururunu ve doğanın ihtişamını keşfetmenin sevincini yaşatacak.
📌 Bu macera dolu yolculukta, yüksek irtifaya uyum sağlamak için yapılan alıştırma yürüyüşlerinden zirveye ulaşmanın zorluklarına kadar her an, doğanın gücünü ve güzelliğini hissedeceksiniz. Dağın eteklerinde kurulan kamplarda, dağcılık deneyiminizi pekiştirecek ve ekipman desteği ile güvenliğinizi sağlayacak detaylı planlamalarla konforlu bir şekilde konaklayacaksınız.
📌 Ağrı Dağı’nın zirvesine ulaşarak, Türkiye’nin en yüksek noktasından dünyayı izleme fırsatını kaçırmayın. BÖRTÜ BÖCEK GEZİ kalitesi ve tecrübesi ile düzenlenen bu trekking gezisi, hayatınızın en unutulmaz maceralarından biri olacak. Hazır olun, zirve sizi bekliyor!
📌 Antalya’nın en büyük seyahat grubu olarak bekliyoruz @bortubocekgezi aile ortamında kesinlikle Mutlu olacaksınız lütfen Detaylı programı aşağıdaki whatsapp iletişim numaramızdan isteyiniz.
Ağrı Dağı Tırmanışı Börtüböcek
Ağustos 7 - Ağustos 13

Organizatör

bortubocekgezi
0532 780 87 72

Mekan

Ağrı Dağı
Ağrı, Turkey + Google Haritalar

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi