Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Burdur Kibrya Antik Kenti Lavanta Kokulu Köy Fotoğraf Gezisi

Haziran 30

Burdur Kibrya Antik Kenti Lavanta Kokulu Köy Fotoğraf Gezisi

Burdur Kibrya Antik Kenti Lavanta Kokulu Köy Fotoğraf Gezisi

Burdur Kibrya Antik Kenti Lavanta Kokulu Köy Fotoğraf Gezisi

 

KİBRYA ANTİK KENTİ LAVANTA KOKULU KÖY FOTOĞRAF GEZİSİ/30 HAZİRAN 2024
Merhaba arkadaşlar yine muhteşem bir gezi rotası ile sizlerleyiz.Son dönemde restorasyon çalışmaları hızlanan ve eşsiz güzellikte eserler ortaya çıkarılan Burdur’un Gölhisar ilçesine bağlı Kibrya antik şehri ilk durağımız olacak.Roma ve Bizans mimari geleneği ile yapılmış 10 bin kişilik stadyumu, orkestra bölümü dünyada bir benzerinin daha olmadığı Medusa mozaiği ile kaplı odeionu (müzik evi), Geç Roma hamamı, agoraları, ana caddesi, 9 bin kişilik devasa tiyatrosu ile sizi tarihte bir yolculuğa çıkaracak.
İkinci durağımız adıyla bütünleşmiş olan Ispartanın Kuyucak ilçesine bağlı Lavanta Kokulu Köy olacak.Köy’e girdiğinizde Lavanta kokuları sizleri karşılıyor olacak,muhteşem lavanta tarlalaları fotoğraf karelerimize yansıyacak.Lavanta ile yapılmış doğal ürünleri de bulabileceğiniz bu güzel bölge sizde çok hoş anılar bırakacak.
Tüm gezilerimizde fotoğraf eğitmenlerimiz sizlere destek olmaktadır.
Bu güzel ve keyifli gezide görüşmek dileğiyle
Gezimiz Türsab belgeli acente ile gerçekleşecektir.
Sizlerde erkenden yerinizi ayırtın bu muhteşem geziyi kaçırmayın….
Görüşmek dileğiyle.
Fotoğrafla kalın hoşçakalın….
https://www.facebook.com/AntalyaFotografKulubu
GEZİ DETAYLARI : www.anfok.com ‘da
Burdur Kibrya Antik Kenti Lavanta Kokulu Köy Fotoğraf Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi