Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bursa İznik Sansarak Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Yüzme

Haziran 23

Bursa İznik Sansarak Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Yüzme

Yeşil Bursa Dağcılık Kulübü yebudak2012 Bursa İznik Sansarak Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Yüzme

Yeşil Bursa Dağcılık Kulübü yebudak2012 Bursa İznik Sansarak Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Yüzme

Merhabalar Doğasever dostlarımız;

Mayoları Hazırlayın…
Yeşil Bursa Dağcılık İhtisas Spor  Kulübü olarak Bu hafta sonu  SANSARAK  KANYONUNDAYIZ

REHBER : Mehmet Ali Kayış
DERECESİ :  ORTA
PARKUR UZUNLUĞU ORTALAMA :Toplam 10 Km
Etkinliğin Hareket Noktası: 23 Haziran 2024 Pazar
KENT MEYDANI 08:00
ÜCRET. ORTAK GİDER KATILIMCILAR ARASINDA BÖLÜŞÜLECEKTİR

Yeşil Bursa Dağcılık Kulübü, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU üyesidir.

YÜRÜYÜŞLERDE UYULMASI GEREKEN KURALLAR
# Doğa Yürüyüşlerimiz parkur rehberlerinin yetki ve sorumluluğunda yapılıp yürütecek olan öncü ve artçı rehberlerin uyarılarına kesinlikle uyulacaktır.
# Yürüyüş esnasında ve mola yerlerinde doğanın kirlenmesini önlemek için organik ve inorganik maddeler yerlere atılmayacak,yürüyüşler esnasında sigara ve alkol kullanılmayacaktır.
#Yürüyüşlerde yanınızda enerji veren;İncir,kuru üzüm,kayısı ve meyve kurularından bulundurmak size gün boyu enerji verecektir.Bir öğünlük yiyecek ve en az 1,5 litre su sırt çantanıza koymanız gerekir.
# Katılımcılarımız pamuklu kıyafet yerine likra (sentetik)kolay kuruyan ve hava geçiren giysi ile yünlü iç çamaşırı,yedek t.shirt ve çorap hava şartlarına mevsimine göre yanlarında yedek giysi,yağmurluk,rüzgarlık bulundurmalıdırlar.
#Yürüyüş etkinliklerinde ayak bileğinizi saran sert kavuçuklu altı yeri kavrayan bir numara büyük kaymayan su almayan spor ayakkabı veya bot giyilmesini tavsiye ederiz.Bel kemeri, iki omuz askılı klipsleri olan sırt çantası kullanmanız yürüyüşte size konfor sağlayacaktır.
#Aşırı yüklenmelere karşı baton kullanmanız hem yürüyüşte kollarınızı çalıştıracak,hemde vücuda yüklenen ağırlık baton sayesinde azalacaktır. Çantanızda düdük ve fener her zaman bulundurunuz.

***** KURALLARIMIZ *****

— YEŞİL BURSA DAĞCILIK KULÜBÜ Hiç bir Kamp yada günlük faaliyetlerinde içki içmemek tedir…

— Şehirden dolusunu getirdiğimiz her türlü poşet naylon ambalaj şişe vb. çöplerimizi kesinlikle doğada bırakmıyor en yakın çöp kutusuna kadar geri taşıyoruz…

— Yürüyüşlerimizde molalar haricinde sigara içmiyor ve kesinlikle izmaritleri doğaya bırakmıyoruz…

 

Yeşil Bursa Dağcılık Kulübü yebudak2012 Bursa İznik Sansarak Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Yüzme

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi