Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bursa Yenişehir Evliya Çelebi Yolu Doğa Yürüyüşü

Mayıs 26

Bursa Kamp ve Karavan Alanları Tam Liste

 

Alfa forever Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile Bursa Yenişehir Evliya Çelebi Yolu Doğa Yürüyüşü

Bursa Yenişehir İlçesi yakınlarında olan Kızılköy’den yürüyüşe başlayarak Doğaya ve Ormana doyup, yine orman içi yollarından geçen Evliya Çelebi yoluna çıkacağız, buradan da İznik yakınlarındaki Dırazali Köyünde yürüyüşümüzü tamamlayacağız. Yolumuz kısmen Evliya Çelebi yolundan gitmektedir.
PARKUR BİLGİSİ: Yaklaşık 500 m rakımda bulunan Kızılköy’den başlayıp 750 m rakımlara ulaşacağımız ve sonra yeniden inişe geçeceğiz, yaklaşık 5 – 6 saat doğada kalacağımız bir parkur bizleri bekliyor. Yürüyüşümüz yaklaşık 15 km civarında olacaktır.

Bursa Gölyazı ve Uluabat Gölü Kamp Alanı Tanıtımı

Bursa Yenisehir Evliya Celebi Yolu Doga Yuruyusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi