Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Çanakkale Gelibolu Saros Körfezi Doğa Yürüyüşü ve Gezi

Haziran 15 - Haziran 18

Saros Körfezi Kamp Alanları

 

Doğabenim Macera Ve Doğa Sporları Kulübü İle Çanakkale Gelibolu Saros Körfezi Doğa Yürüyüşü ve Gezi

BAYRAM DA SAROS KÖRFEZİ YÜRÜYÜŞ VE DENIZ

Tarih : 15/18 HAZIRAN 2024, PAZAR
Saat:
Süre : 8 Saat (Yürüyüş Süresi)
Kontenjan : 26 Kişi ile sınırlıdır.
Nerede : Guneyli/Gelibolu/CANAKKALE
Mesafe : 25 km Orta Zor Pansiyon/cadir konaklamali Deniz ve doğa Yürüyüşü

Kurban bayramından Çanakkale İli, Gelibolu İlçesi’nde bulunan ‘Saros Körfezi Çevre Koruma Bölgesi ve Sürdürülebilir Koruma ve Kontrol Alanı’ kapsamındaki Güneyli, sesiz, sakin ve huzurlu bir sahildir yeşil doğayla ve denizle tekrar buluşmak hepimize iyi gelecek.

Etkinliğimizi özetlemek gerekirse; katılımcılarımızca 15 HAZIRAN 2024 SAAT 07.00 Cumartesi sabahı erken saatlerde İstanbul’dan hareket edeceğiz. Yolda alış veriş yaptıktan sonra Güneyli deki pansiyonumuza giriş yapacağız.

1. GÜN 15.06.2024
Aynı gün dinlenme ve saroz korfezinde deniz sefası yapacagiz. Pansiyonumuz ve cadir alanımız denize yürüme mesafesindedir
Akşam yemeği pansiyonda işletme tarafından verilecektir.
2. GÜN 16.06.2024
Kahvtilarimizi yaptıktan sonra, Mahmutpasa koyu ve Fatma kadın plajına 10 km. lik bir Yürüyüş yapacağız. Sık sık Saroz körfezin serin sularına bırakacağız kendimizi. Akşam saat 17.00 gibi pansiyona geri döneceğiz. Akşam yemegimiz yedikten sonra pansiyon bahçesinde ates başında sohbetlere devam edeceğiz.
3. GÜN 17.06.2024
10 km lik bir parkurda Balayir Plajı ve Bakla burnu Yürüyüşümüzü yapacağız. Yine her plaj da da deniz sefası yapacağız
4. GÜN 18.06.202
Pansiyondan kahvaltıdan sonra , eşyalarımizi alıp yola cikacagiz . Önce Çanakkale merkezi gezip Aynalı carsi ve Truva atı gibi Çanakkale ye özgü yerleri gezip Akşam İstanbula doğru yola cikacagiz
İRTİBAT TELEFON;
Mehmet KARAGÖZOĞLU 0553 892 88 64

KATILIM ÜCRETİ :
PANSIYON KINAKLAMA : 6500 TL
CADIR KONAKLAMA. 5000 TL
Kesin kayıt için ücretin yüzde 50 si kapora olarak alınır.
ODALAR IKI KİŞİ PAYLASIMLIDIR.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Rehberlik, Gidiş – Dönüş Ulaşım Ücreti, Kaza Sigortası. OTELDE SABAH KAHVALTISI VE AKSAM YEMEĞİ
1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8407 numaralı Ugo Turizm organizasyonudur. İptaller 29 Mayis 2024 gününe kadar ödemeler yapılmalıdır.
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR ektra giderler…

Saros Körfezi Karaağaç Koyu Kamp Alanı: Doğayla Baş Başa Ücretsiz Kamp Deneyimi

DogaBenim Macera ve Doga Sporlari dogabenimmds

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi