Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Çanakkale Gökçeada Gezi, Deniz ve Doğa Yürüyüşü Aktivitesi

Temmuz 4 @ 08:00 - Temmuz 7 @ 17:00

Çanakkale Gökçeada Gezi, Deniz ve Doğa Yürüyüşü Aktivitesi

BOYTREK Çanakkale Gökçeada Gezi, Deniz ve Doğa Yürüyüşü Aktivitesi

BOYTREK Çanakkale Gökçeada Gezi, Deniz ve Doğa Yürüyüşü Aktivitesi

 

GÖKÇEADA
BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU 2021 BELGE NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.
ETKİNLİK TARİHİ :
3 gece 4 gün
HAREKET SAATİ : Temmuz Perşembe
FAALİYET ÜCRETİ : 8000 tl
KAPORA : 2000 TL
ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Özbek Otel’de 3 gece kahvaltı dahil konaklama/ İstanbul’dan İstanbul’a tüm ulaşımlar/ Seyahat sigortası/ milli park ücretleri/ feribot ücreti
DAHİL OLMAYANLAR : Öğlen ve akşam yemekleri
BOYTREK İRTİBAT TELEFONU : 05363850850
YOLA ÇIKIŞ 24.00’de Kartal’dan başlayarak tüm katılımcıları yol üzeri duraklardan alacağuz.

4 TEMMUZ PERŞEMBE : Sabah Eceabat Kabatepe Limanı’ndan bineceğimiz ilk feribot ile Gökçeada’ya geçeceğiz. Feribot çıkışı Eski Bademli(Gliki) köyü sokaklarında gezip, çamaşırhaneye gidecek ve asırlık çınarın altında elele tutuşacağız.
Gökçeada’da kahvaltının ardından
Zeytinli’de dibek kahvesi içip, sakızlı muhallebi yiyoruz. Otele yerleştikten sonra saat 16.00 suları Aydıncık Plajı’na gidiyoruz . Denize girmeden önce Tuz Gölü’nde çamur banyosu yapıyoruz. Bölge rüzgar sörfü konusunda dünyaca ünlü.

5 TEMMUZ CUMA:
Otelde kahvaltının ardından Kaleköy’de sabun müzesi ve atölyesini gezeceğiz. Ceneviz Kalesi’ni de gezdikten sonra deniz için Laz koyu’na gidiyoruz. Akşam Tepeköy sahilde zaman geçirebiliriz.

6 TEMMUZ CUMARTESİ: Sabah kahvaltıdan sonra 1960’lı yıllarda 5 bin nüfusu sahip, şimdi terkedilmiş olan Dereköy’de gezeceğiz. Sonra Gizli liman’da denize giriyoruz. Plaj dönüşü Uğurlu köyünde ortak oğlak tandır işine gireceğiz. Dönerken Yunanistan’ın Semadirek Adası manzaralı Tepeköy’de güneşi batıracağız.
7 TEMMUZ PAZAR: Dönüş günü. Sabah kahvaltı sonrası bir alışveriş molası vereceğiz. Sonra Kuzu Limanı’nda feribot kuyruğuna gireceğiz.

BOYTREK Çanakkale Gökçeada Gezi, Deniz ve Doğa Yürüyüşü Aktivitesi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi