Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Erzurum Artvin Rize Kaçkar Zirve Tırmanışı ve Trans Kaçkar

Ağustos 10 - Ağustos 17

Erzurum Artvin Rize Kaçkar Zirve Tırmanışı ve Trans Kaçkar

Erzurum Artvin Rize Kaçkar Zirve Tırmanışı ve Trans Kaçkar

Erzurum Artvin Rize Kaçkar Zirve Tırmanışı ve Trans Kaçkar

 

KAÇKAR ZİRVE, TRANS KAÇKAR VE KARADENİZ YAYLALARI

10 AĞUSTOS CUMARTESİ- 16 AĞUSTOS CUMA

Pansiyon ve Çadır Konaklamalı

Yürüyüş Lideri: İSMAİL KILINÇ – 05325868081, ALPAY GİRİT- 05322127700

UYARI : ETKİNLİĞİMİZ SPORTİF BİR FALİYETTİR. TURİZM ETKİNLİĞİ DEĞİLDİR.

Görülecek yerler; 
Erzurum, Tortul Göleti, Tortul Şelalesi, Yusufeli, Barhal (Barhal Gürcü Kilisesi), Heveg yaylası, Olgunlar Köyü (Mereret Yaylası),

Hastav Yaylası, Dilberdüzü (Kaçkar Zirve Ana Kamp), Büyük Deniz Gölü (3.450 m.), Kaçkar Zirve (3.937 m.),

Naletleme Geçidi, Karadeniz Gölü, Yukarı Kavron Yaylası, Öküz Çayırı Yaylası, Galer Düzü, Tül ve Tar Şelalesi

Ekstra ödemeli, Ayder Yaylası, Amlakit Yaylası, Polovit Şelalesi, Huser Yaylası, Zil Kale, Çinciva Köyü günübirlik gezisi

Bu faaliyete isteyen arkadaşlarımız pansiyon konaklama olarak katılabilir, isteyen arkadaşlarımız tamamen kendi çadırı ve kamp malzemeleri ile katılabilir. Etkinlik süresince sırt çantalarını ve eşyalarını kendileri taşıyabilir ve tüm yeme içme gereksinimlerini kamp koşullarında kendileri karşılayabilir.

Dilberdüzü Ana Kampta iki gece çadır konaklama olacaktır. Pansiyon konaklama seçenler için çadır, mat ve yemek için Dilberdüzü Ana Kamp alanında imkanlar mevcuttur. Uyku tulumunuzu mutlaka yanınıza alın.

Eşyalar katırlar ve araçlar ile taşınacaktır.

UÇAK BİLET BİLGİLERİ

GİDİŞ

İSTANBUL HAVAALANI – ERZURUM HAVAALANI THY

10 AĞUSTOS CUMARTESİ 2024 SAAT: 05:45

SABİHA GÖKÇEN – ERZURUM HAVAALANI PEGASUS

10 AĞUSTOS CUMARTESİ 2024 SAAT: 05:30

DÖNÜŞ 

RİZE ARTVİN HAVAALANI-SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI –  ANADOLU JET

16 AĞUSTOS CUMA 2023 SAAT 19:20

Gezimiz; THY sabah ilk uçağı ile başlayacaktır. Gidiş te Sabiha Gökçen havaalanına kullanmak isteyen katılımcılarımız 9 Ağustos Cuma günü Erzurum’a varıp bir gece otel konaklama yapabilir. 

Yolculuk Erzurum Havaalanından başlayacak, Dönüş Rize Havaalanı olacaktır.

Önemli Not :  Güney taraftan yapılan Kaçkar Zirve ve Kaçkar Trans faaliyeti zor ve uzun yürüyüşlerin olduğu bir etkinliktir. Kulübümüz kampçılık, dağ yürüyüşü deneyimi ve ekipmanını yetersiz gördüğü üyeleri bu etkinliğe almama hakkını saklı tutar.

Kaçkar zirve günü yürüyüşü uzun, kondisyon gerektiren oldukça zor bir faaliyettir. Bu aşamada yürüyüş liderlerimiz zirve yapacak gurubu oluşturma hakkına sahiptir. Performansını uygun görmediği katılımcıları zirve tırmanışına almayacaklardır.   

Faaliyet sürecinde Yürüyüş liderlerimizin kararlarına uyulmalıdır. Etkinliğimize bu kuralları kabul ederek katılabilirsiniz.

Erzurum Artvin Rize Kaçkar Zirve Tırmanışı ve Trans Kaçkar

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi