Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Eskişehir Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü

Haziran 30

Eskişehir Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü

Patika Eskişehir patikaeskisehir Eskişehir Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü

Patika Eskişehir patikaeskisehir Eskişehir Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü

Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü Etkinliği.
30 Haziran 2024 Pazar.
470 TL
Katılmak isteyenler Ulaş Çoban 0545 379 77 76 nolu telefondan kayıt yaptırabilirler.

* İlk defa yürüyüş yapacak olanlar lütfen görüşme sırasında bilgi veriniz.

#patika #eskisehir #doga #yürüyüş #hiking #trekking #çatacık #etkinlik #pazar #outdoor #kamp #çadır #tatil #patikaeskisehir #doğasever #doğadayız #hikingturkey #pazaryürüyüşü #nature #gezgin

Patika Eskişehir patikaeskisehir Eskişehir Çatacık Ormanları Sportif Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi