Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Şelale Gezisi

Haziran 30

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Şelale Gezisi

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Şelale Gezisi

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Şelale Gezisi

 

Sabah belirtilen saatlerde ve duraklardan arkadaşlarımızı alıp yol üzerinde kahvaltı molası vereceğiz. Kahvaltıdan sonra yola çıkıp kuş cennetine uğradıktan sonra serinlemek için yapacağımız gürleyik şelalesi ve deresine geçerek faaliyete başlayacağız.
Bizim için ayrılan özen alanda getirdiğimiz sandelyelerimizle su içinde oturup serinledikten sonra, birlikte çevreyi keşfe gidiyoruz.
Yüzme molası vererek yapacağımız çevre keşifi sonrası alanımıza gelerek evden getirdiklerimiz ile karnımızı doyuruyoruz bizim ikram edeceğimiz karpuz ve çayımızı içtikden sonra yola çıkacağız, yolumuzun üzerinde bulunan Tapduk Emre türbesini ziyaret edip Ankaraya döneceğiz.
Faaliyetimiz 07.30-20.30 saatleri arasındadır.
(belirtilen saatte Ankarada olmaya gayret edeceğiz.. elde olmayan sebeplerden dolayı zaman uzayabilir veya kısalabilir)

Eskişehir Gürleyik Şelalesi Doğa Yürüyüşü ve Şelale Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi