Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Gürcistan, Swaneti, Ushguli, Mestia, Qoruldi Doğa Yürüyüşü

Ağustos 4 - Ağustos 11

Gürcistan, Swaneti, Ushguli, Mestia, Qoruldi Doğa Yürüyüşü 

GÜRCİSTAN, SWANETİ, USHGULİ, MESTİA, QORULDİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 

4-10 AĞUSTOS PAZAR-CUMARTESİ

İLETİŞİM – İSMAİL KILINÇ-05325868081

Ulaşım hizmetleri, Tursab A sınıfı Kamilet Turizm Acentesi tarafından sağlanacaktır. 

Bu bir doğa sporu faaliyetidir. Bölgenin paket turlar tarafından götürülmeyen, Shara buzuluna, Ushba buzulu ve şelalesine, Göller Bölgesi üzerinden 3.800 mt yükseliş vs. yürüyüş faaliyetleri yapılacaktır. Konaklama, içinde duş ve banyosu olan ikişer kişilik odalarda, otelde gerçekleştirilecektir.

UÇAK BİLET BİLGİLERİ

İSTANBUL HAVAALANI – RİZE ARTVİN HAVAALANI THY

GİDİŞ   4 AĞUSTOS PAZAR 2024 SAAT: 06:00 

DÖNÜŞ  10 AĞUSTOS CUMARTESİ 2024 SAAT 20:10

 

Gurcistan Swaneti Ushguli Mestia Qoruldi Doga Yuruyusu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi