Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

İstanbul Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı

Temmuz 13 - Temmuz 14

İstanbul Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı

breath mind breath mind İstanbul Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı

breath mind breath mind İstanbul Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı

 

Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı;
2 gün boyunca, 4 Nefes Seansı, 4 Dönüştürücü Seminer ve Koçluk Çalışmalarını İçermektedir.
Çalışma Konuları; Nefes ve Niyetin İş Birliğinde Ortaya Çıkan Mucizeler!
📍Zihni Sakinleştirme Yöntemleri; Elinizde sihirli bir değnek gibi çalışan ve zihni sakinleştiren yöntemler olsaydı nasıl olurdu ve nasıl hissederdiniz ? İstediğiniz kadar anda kalabilseydiniz, bu size ve hayatınızda nasıl bir katkıda bulunurdu ?
📍 Nefesin insan üzerindeki dönüştürücü etkileri.
Nefes Analizi; Şu an içinde bulunduğunuz her sorun nefesinize yansımaktadır. Nefes seanslarında, nasıl nefes aldığınız analiz edilirken, beraberinde içsel ve dışsal olarak yaşadığınız sorunlar, hayatınızda devam eden döngüler de aynı zamanda analiz edilmektedir.
📍Çekirdek inanç; hayatınızda tekrar tekrar yaşadığınız olayların bilinçaltıınızdaki olan inançlardan kaynaklandığını biliyor muydunuz?? Bu inançlar ortaya çıkıp dönüştürülmezse eğer, ömür boyu aynı olayları ve insanları hayatınıza çekebileceğinizin farkında mısınız??

Nefes kamplarında gerçekleştirilen çalışmalar, içimizdeki çocuk neşesini ve özümüzdeki yaratıcı, güçlü yanları ortaya çıkararak, en otantik halimize ulaşmamıza olanak tanır.

Detaylı bilgi için DM/ Whatsapp ya da arayarak bana ulaşabilirsin.

Nefes Koçu
Pınar Çakıcı
Beşire Bulut Nefes
☎️ +90506 326 00 69

#doğrunefes  #nefeskoçu #nefeseğitimi #bilinçaltitemizliği #nlpeğitimi #nlpuygulamaları #bilinçaltı #kuantum #kuantumdönüşüm #bilincaltimucize  #nlpteknikleri #nefesteknikleri #sağlıklıyaşam  #fityemekler  #yağyakma #çocukgelişimiveeğitimi #çocukolmak #çocukpsikolojisi #depresyon #düşünce #uykusorunları #enerjiterapisi #kariyerkoçu #bioenerjieğitimi #bollukbereketbilinci #olumlamalar #onlineseans #panikatak

breath mind breath mind İstanbul Nefes Başlangıç Seviye Mini Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi